אזהרת תוכן: מאמר זה מכיל הפניות לאונס, תקיפה מינית, הטרדה מינית והתעללות בבני זוג אינטימיים. אל תקראו קדימה אם הנושאים הללו מעוררים.

לארסה פיפן כבר התמודדה עם עיתונות גרועה על עקרות הבית האמיתיות של מיאמי עונה 6, אבל התיק החדש שהובא נגד סקוטי פיפן פשוט לקח דברים מרע לגרוע.

צופי RHOM יודעים שלרסה וסקוטי לא סיימו את הדברים בצורה הטובה ביותר. אפילו משפחתו של סקוטי לא הייתה חביבה מדי ללרסה לאחר הפרידה. וכשלארסה התחילה לצאת עם מרקוס ג'ורדן, ובכן, זה לא בדיוק ריכך את העניינים.

אבל לכל הפחות, מלבד הליכי הגירושין הצפויים, לארסה לא גבתה תביעות גדולות נגד סקוטי. בהחלט לא בסדר הגודל שאנו רואים כעת מחברה לשעבר לכאורה.

סקוטי והמשפחה נתבעים ב-250 מיליון דולר

מאמר מ-29 בפברואר מ-The Blast דיווח כי חברה לשעבר לכאורה הביאה האשמות על תקיפה מינית והטרדה נגד סקוטי. Chyvette A. Valentine טענה שהיא האקסית של סקוטי, לאחר שתבעה אותו בעבר על כספים במהלך מערכת היחסים שלהם לכאורה.

התביעה האחרונה הוגשה לבית המשפט המחוזי של מחוז קוק, אילינוי, ביום רביעי, 28 בפברואר. ולנטיין כינה את שיקגו בולס, סקוטי ומשפחתו – כלומר לארסה ואחיו קארל טי פיפן – כמי שאחראים לה שטענו לסבל.

ולנטיין האשים את סקוטי ואחיו באונס, וכתוצאה מכך לידתה של דבונטה פיפן, שנרצחה בשנת 2011. לאחר שהמערכת היחסים לכאורה הסתיימה, ולנטיין טוען שסקוטי השתמש בכוחו עם הבולס כדי לרדוף אחריה, להטריד אותה ולענות אותה.

בנוסף למצוקה הנפשית והרגשית שנגרמה מבעיות אלו, ולנטיין טענה שהיא איבדה דיור, תעסוקה ואפשרויות קריירה בגלל ניצול לרעה של כוח. ולנטיין האמין שסקוטי השתמש בכוחו כדי לבטל דו"ח משטרה שניסתה להגיש בעבר.

עוד היא האשימה את סקוטי בשימוש בקשרים הרפואיים שלו כדי לשנות את הרישומים שלה ולראות אותה "חולת נפש". ולנטיין דורשת פיצויים בסך 250 מיליון דולר.

ספר לנו – מה הייתה תגובתך לתביעות נגד סקוטי?