לאלה קנט עשויה להצטרף לעמק על רקע חוקי Vanderpump נמשכת הפסקה!

לאלה קנט שוקל הזדמנות חדשה העמק בעקבות הסוף המסתורי של חוקי Vanderpump עונה 11 ביום שלישי בערב.

"לאלה נמצאת במגעים מוקדמים להצטרף ה עֶמֶק", נמסר בפני מקור עמוד שישימציינת את קשריה הקרובים בתוך צוות השחקנים.

"היא מאוד מחוברת לצוות השחקנים הזה. הבנות האלה הן החברות הכי טובות שלה וצוות האמא שלה".

בנוסף, אם קנט33, מתקדמת בתפקיד זה, היא צפויה להמשיך את מעורבותה ב"כללי משאבה."

לאלה קנט

"זה הבית שלה," הסביר המקורב. "זה לא זה או אחר."

למרות שאין אישור מ בראבו על אודות העמק מקבל עונה שנייה או כל פרטי ליהוק, הדרמה מה"חוקי Vanderpumpהגמר, ששודר ביום שלישי, היה משמעותי. רוב צוות השחקנים מתח ביקורת אריאנה מדיקס על התרחקות משיחה על המצלמה עם לשעבר טום סנדובל.

לאחר מדיקס עזב מסיבה בסן פרנסיסקו, סנדובל אמר לעמיתיו כי ברודווי פרפורמר "דיבר s–t" עליהם במשך שנים. זה הוביל קנט להביע את דעותיה הכנות עליה של מדיקס סירוב לצלם עם סנדובל בעקבות בגידתו עם חברו לצוות לשעבר רייצ'ל "רקל" לוויס. "זה קרה לה. העולם התגודד סביבה" קנט נָקוּב. "עכשיו היא חושבת שכן ביונסה. זה שוורים – היא לא יכולה לצלם עם מישהו כי היא נשארת תחת אותה קורת גג. זה הרבה. זה הרבה שהיא אומרת, 'אל תתעסק עם טום סנדובל… אבל, אני הולך לישון במסדרון טום סנדובל."

לאלה קנט

קנט גם הודה, ב של סנדובל נוכחות, עוולותיו: "הוא המלך בגד" ו"עשה מעשה של המלך באמת". עם זאת, היא הדגישה, "הוא לא הרג" אף אחד. "בחיים שלי לא חוויתי מישהו שבוגדים ופתאום היא הופכת לאלוהים", קנט העיר.

בזמן מדיקס דחוסה באפלבי'ס סמוכה עם חברים והחבר שלה, דניאל וואיהיא שיתפה בכתב וידוי שהיא פקפקה בו של סנדובל כֵּנוּת:

אריאנה מדיקס

"הוא אף פעם לא ניסה לדבר איתי מחוץ למצלמה, הוא יכול היה לכתוב משהו במכתב af-king ולהשאיר אותו על השיש במטבח ויכולתי לקרוא אותו בנוחיות שלי", הסבירה. "אבל אם היית עושה את זה רק במצלמה, לי, פשוט הראית את הצבעים האמיתיים שלך."

הדינמיקה בין קנט ו מדיקס הידרדר עוד יותר במהלך חוקי Vanderpump הקלטת מפגש עונה 11. של קנט ידידות עם קייטי מלוני גם סבלה, ואילו יחסיה עם שיאנה שישגם הוא קרוב ל העמק יצוק, מחוזק.

לאלה קנט

של קנט השתלבות ב העמק עשויה להיות חלקה, לאור הקשרים החברתיים שלה והמעבר האחרון שלה לעמק סן פרננדו בדרום קליפורניה, שם התוכנית מצולמת בעיקר. "זו התאמה אורגנית. האנשים האלה, אני יודע, אני מסתובב איתם, אנחנו מסתדרים, אנחנו מאחדים את הילדים שלנו, אנחנו מתעללים בליל כל הקדושים." קנט משותף עם גישה ל"כובע לילה של עקרות בית" של הוליווד פודקאסט. "אז אם אי פעם אקבל את השיחה לעשות את זה, כמובן שלא אגיד לא."

כפי ש חוקי Vanderpump כרגע בהשהיה, של קנט זמינות עבור העמק נשאר פתוח, במיוחד מכיוון שבראבו החליט שהצוות זקוק להפסקה מהצילומים לאחר האינטנסיביות סקנדובל סָגָה. "כולם צריכים רגע להתפרק אחרי שתי עונות קשות ואינטנסיביות מאוד", אמר המקורב.

לאלה קנט

למרות ההשערות שגמר עונה 11 עשוי היה להיות סיום סדרה, המקורב אישר שהסדרה לא מבוטלת וכי המפיקים מצפים לחידוש הצילומים.

ה חוקי Vanderpump מפגש עונה 11 ישודר ביום שלישי בשעה 20:00 ET ב-Bravo, ואחריו העמק בשעה 9 בערב ET.