לאלה קנט זורקת צל על האקס רנדל אמט בעקבות ההחלטה להשתמש בתורם זרע לתינוק שני

לאלה קנט זרקה צל על ארוסה לשעבר, רנדל אמט, תוך כדי צ'אט עם מעריצים על ההריון שלה במהלך יום שלישי באמזון לייב. ה חוקי Vanderpump כוכבת הסבירה מדוע החליטה להשתמש בתורם זרע כדי להרות את ילדה השני במהלך השידור החי.

"החלק הכי טוב באבא התינוק שלי הוא שהוא לא קיים. הייתי די פתוח לגבי הרצון לקבל שליטה מלאה על – אני מניח שלא הילד שלי, אלא שיש אותם סביבי כל הזמן", אמר כוכב בראבו ביום שלישי.

לאלה קנט

בת ה-33 הודתה שהיא "עברה תקופה קשה מאוד" לאחר שנפרדה ממפיק הסרט, באוקטובר 2021. היא הוסיפה כי היה קשה להורות יחד עם בתם בת ה-3, אושן, עם האקס שלה.

"אני אגיד, הלב שלי תמיד יהיה נתון לתפיסה. אני מאמין באהבה. אני יודעת שאמצא שוב אהבה, אבל בשבילי, הילד שלי לעולם לא יעמוד על הפרק", הסבירה. "אני לא רוצה לשתף את הילד שלי שוב. זה משהו שחוויתי, ואני מסרב לחוות את זה שוב".

רנדל אמט

מנחת הפודקאסט "תן להם לאלה" שיתפה שאמנם היא "מעולם לא ציפתה" לגדל את ילדיה כאם חד הורית, גם אמה וגם אחיה היו בקרבת מקום לעזרה ותמיכה.

"אני תמיד אומר שאני מגדלת את בתי אושן, ואני אגדל את התינוק החדש הזה עם אמא שלי. אמא שלי היא עזרה אדירה, והיא עוזרת להורות שותפה", אמרה.

לאלה קנט

לאלה מוצל אמט52, כשהיא המשיכה לתאר את הדינמיקה המשפחתית הלא שגרתית שלה.

"זה אולי לא נראה נורמלי לרוב האנשים, אבל אושן והילד הזה, הם הולכים להיות מוקפים בכל כך הרבה אהבה, ואני חושב שהמילה 'אבא' היא כבוד וזכות, והמילה הזו היא לא רק משהו שצריך לחלק", אמרה.

"יש כל כך הרבה גברים בחייו של אושן שיהיו בחייו של התינוק הזה שבאמת קיבלו על עצמם תפקיד של אבא."

לאלה קנט

כוכבת הריאליטי עלתה לאינסטגרם ביום ראשון כדי להודיע ​​שהיא בהריון עם בנה השני.

"אני מרחיבה את התרמיל שלי," היא כתבה צילום בשחור-לבן של אושן בודק את התינוק החשוף של אמה.

לאלה קנט

עבר והווה "כללי Vanderpump" אישים בירכו לאלה בקטע התגובות של הפוסט, כפי שעשו של אמט אשתו לשעבר, אמביר צ'ילדרס. אמט וצ'ילדרס חולקים שתי בנות יחד.

לאלה קנט

לאלה ניתקה את אירוסיה לשלוש שנים אמט לאחר שלכאורה נתפס בוגד בה כשהיה מחוץ לעיר. מאז נאבקו האקסים על המשמורת על בתם.