עקרות בית אמיתיות לשעבר של ניו יורק ועקרות בית אמיתיות: Ultimate Girls Trip מככבות, לאה מק'סוויניחשפה תביעת פצצה נגד אנדי כהן ו בראבו. היא תובעת את שניהם עם כמה האשמות גדולות.

התביעה שהוגשה ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, טוענת שהעובדים על RHONY ראו בפגיעותה של לאה סביב שימוש באלכוהול הזדמנות להגדיל את הרייטינג שלהם. נטען כי הרשת רצתה להתעסק עם ראשה ולהוציא אותה בספירלה מהפסים. התביעה מצטטת את תעלוליה הידועים לשמצה של קלי בנסימון בפרק קודם של RHONY שנקרא "האי המפחיד".

עוד עולה מהתביעה שהמפיקים סירבו ללאה זמן להשתתף בפגישות ה-AA, כנקמה על סירובה לשתות אלכוהול בתוכנית. העיתונים טוענים שכאשר היא "סירבה" לשתות, המפיקים ניסו לערער אותה נפשית בדרכים אחרות. זה מרמז שכל מה שהם רצו זה התמוטטות במצלמה שהם יכולים להפוך לרייטינג.

לאה תובעת את אנדי כהן ובראבו עוקבת אחר הפעולה של ברנדי גלנוויל

התביעה של לאה מגיעה ימים ספורים לאחר שברנדי גלנוויל איימה בתביעה משפטית משלה. היא גם שיחקה ב-RHUGT, כמו גם ב"עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס".

ברנדי האשים את אנדי בהטרדה מינית. לכאורה, הוא עשה לה FaceTime עם כוכבת בראבו אחרת – שעכשיו התגלה כקייט צ'סטיין – וביקש מברנדי לראות אותם מקיימים יחסי מין. אנדי הבהיר מאז שהכוונה הייתה "בצחוק", אבל כן התנצל פומבית מכיוון שזה היה "לא הולם".

שתי הפעולות עוקבות אחר כוכבת "עקרות הבית האמיתיות מניו ג'רזי" לשעבר, קרוליין מאנזו, תובעת את בראבו על כך שאפשרה לשחקנים להטריד מינית כוכבים אחרים, "כי זה טוב לרייטינג".

בינתיים, התביעה של לאה נגד אנדי ובראבו רואה אותה מיוצגת על ידי אדלמן מץ. משרד עורכי הדין הוא משרד מהולל ביותר. לאחרונה היא זכתה בתיק לשון הרע בסך 4 מיליון דולר עבור קארדי B נגד היוטיובר לאטאשה קבה.

בסוף השנה שעברה, לאה נשבעה לסרב לכל הסדר שהוצע לה בעניין זה. היא "ציפתה בקוצר רוח" לתבוע, ועכשיו נראה שהיא שמה את כספה במקום שבו פיה.

לאה תובעת פיצויים לא מוגדרים. לטענתה, הרשת הפרה את זכויותיה בכך שלא אפשרה לה לחפש טיפול מתאים להתמכרות לאלכוהול. גם כשבכירים מהרשת היו כביכול מודעים לבעיותיה.

קו חם של אל-אנון ועלא-טין: 800-356-9996. היועצים מספקים תמיכה לבני נוער ומבוגרים המושפעים לרעה מהתמכרות לאלכוהול ומספקים משאבים לטיפול קבוצתי בקרבת מקום לתמיכה מתמשכת.