כאשר מעריצים של עקרות בית אמיתיות מאטלנטה נפגשו לראשונה פורשה וויליאמס, היא הייתה צעירה, ענווה ותחת כישוף של גבר. אמא של אחד לא ידעה את ההבדל בין מיס ארה"ב או מיס אמריקה. אבל דבר אחד היה בטוח, היא רק רצתה למצוא את הנסיך העשיר שלה לרכב או למות שידאג לה עד סוף ימיה. אם קיבלת אותו, התהדר בו והשתמש בו כדי להנחית את הבעל העשיר הזה! אבל במקום אותה באושר ועושר, פורשה בסופו של דבר התנשקה עם הרבה יותר צפרדעים ממה שהיא אי פעם ציפתה.

לרוב, היא לקחה את הגברים האלה, יבלות והכל. אבל אני לא יכול שלא לתהות למה היא בעצם הולכת על תחתית הקנה במקום גבר בעל קליבר גבוה יותר. למרות שאהבה אינה מושלמת, הדפוס של פורשה למצוא בן זוג הותיר את רוב העוקבים מגרדים בראשם תוהים, "על מה היא חשבה?"

הבורר של פורשה כבוי

לפעמים, רדאר של בחורה לגבר טוב פשוט שבור, וזה יכול להיות המקרה עם פורשה. היו כל כך הרבה סימנים שהיא עומדת לעבור נסיעה קשה ברכבת ההרים של האהבה. בעלה הנוכחי, סיימון גובאדיה, הוא רמאי ממשלתי לכאורה עם היסטוריה מבולגנת. לא היה סיכוי שהוא אי פעם ישים אותה במקום הראשון אם זה אומר לוותר על כל מה שהרוויח במהלך השנים ולהישאר בלי כלום. לפחות עכשיו, פורשה יצאה מהאיחוד שלהם, אבל זו לא תהיה האחרונה מבין הבחירות החריגות שלה.

בינתיים, בעלה הראשון של פורשה, קורדל סטיוארט, היה פריק שליטה כאשר מעריצים צפו בעקרות הבית האמיתיות של אטלנטה. לאורך כל נישואיהם, קורדל נתפס כשהיא אומרת לפורשה שהיא צריכה לבחור בין קריירה לתינוק כי הוא "האיש של הבית". הוא התנהג כאילו נאלץ לזרז בעוד שפורשה צפויה להיות האישה הנאמנה בבית. לקורדל היה נימה עוינת ומתנשאת שכן הוא אדם שמאמין בתפקידים מגדריים ברורים.

פורשה אוהבת גברים מבוגרים

אוהב את זה או שונא את זה, אבל לפורשה יש טיפוס ברור, וזה גברים מבוגרים שנראים כמו אבא וורבאקס. כשפורשה התחתנה עם קורדל, היא הייתה רק בת 24, בעוד שהוא היה מבוגר ממנה בכמעט 10 שנים. לא היה להם שום דבר במשותף מלבד שהוא כנראה אהב שיש לו בחורה יפה על זרועו, והיא אהבה שיש לו בית מפואר בבקהד. פורשה הייתה בשיא חייה, אבל קורדל רק רצה להשאיר אותה בבית בסגר.

את אותו הדבר אפשר לומר על סיימון, שלעיתים קרובות לועגים לו באינטרנט בגלל גילו. עם הפרש גילאים של 16 שנה, מעריצים ציינו את הזמן שבו החזיק מעמד בחייו היקרים בזמן ריקוד בחתונה שלו. תמונות אחרות הראו את בני הזוג על סירת מנוע מהירה, פורשה חיה את חייה הטובים ביותר בזמן שסיימון פשוט יצא לדרך.

נושאים לא פתורים

ייתכן שלפורשה היו בעיות לא פתורות מההתקשרות שלה עם דניס מקינלי לאחר שהוא בגד בה כשהיא עברה דיכאון לאחר לידה. יש לה דפוס של קפיצה למערכת היחסים הבאה לכאורה כל עוד יש לגבר קצת כסף ומראה לה מעט תשומת לב. המהלכים תמיד צורמים, במיוחד מכיוון שבדרך כלל יש לה מעט כימיה עם היפה החדשה שלה. סיימון, למשל, מאוד הרגישה שהיא יוצאת עם סבא שלה, שלא לדבר על אף אחד ממשפחתה לא אישר.

אז, בעוד שרוב ה-Bravoverse מופתעים איכשהו, אני גם לגמרי לא בהלם. הידיעה על הגירושים של פורשה היא הדבר הכי והכי פחות מפתיע אי פעם. מכוכב NFL לשעבר למוכר נקניקיות ועד לרמאי ניגרי לכאורה, המגוון של פורשה הוא עצום! ואני לא רואה אותה משנה את דפוס הגברים שלה בקרוב.

ספר לנו – האם אי פעם חשבת שפורשה תמצא גבר הגון שיאהב אותה?