כריסטיאנו רונאלדו הכדורגלן הפורטוגלי שחלה השבוע בקורונה וממשיך לשגע את המעריצים ברשת משיק משקה ספורטיבי חדש לאספקת אנרגיה.

כוכב הכדורגל הבינלאומי, והשחקן האולימפי כריסטיאנו רונאלדו, לא מפסיק להפתיע. לאחר שהודיע השבוע כי חלה בקורונה עדכן הכדורגלן שמוביל את רשימת הסלבס הספורטיביים ברשתות החברתיות כי  פיתח יחד עם מומחים בתזונת ספורט מחברת התזונה הבינלאומית הרבלייף, משקה ספורט היפוטוני לאספקת אנרגיה ושיפור ביצועי סיבולת.

לדברי  כריסטיאנו רונאלדו בעלה של הדוגמנית רודריגז: "אני רוצה לשתף את החוויות שלי מהשימוש במוצרי הרבלייף, במיוחד עם אנשים צעירים שרק מתחילים לעסוק בספורט.   אני משתמש במשקה ספורט CR7 DRIVE שפיתחתי יחד עם המומחים של הרבלייף במהלך המשחקים והאימונים שלי והתוצאות נפלאות:  אני מתאושש מהר יותר ומרגיש טוב יותר. כשאני לא, אני מרגיש עייף. אם אני לא מוסיף חומרים מזינים ומחזיר את מה שאיבדתי במהלך האימון, אני מרגיש שהגוף שלי לא מתפקד באותה יעילות".

טיפ  מכריסטיאנו רונאלדו

"כדי לוודא שהגוף   מקבל את "הדלק "המתאים ומוכן לביצועים מיטביים, מומלץ להתחיל את היום בארוחת בוקר טובה,  בצהריים  לאכול:  בשר, דגים ופחמימות איכותיות. אבל הכי חשוב למי שמתאמן בצורה אינטנסיבית:  לצרוך  תוספי מזון ייעודים לאחר אימון מאומץ, אז מרגישים את ההבדל. לכן חשוב מאוד להתמקד בהתאוששות ולספק לגוף את מרכיבי התזונה הנכונים מיד אחרי אימונים ומשחקים".

המשקה מכיל פורמולה ייחודית המכילה אלקטרוליטים חיוניים, כגון: אשלגן, נתרן ומגנזיום, החשובים לפעילות תקינה של מערכת העצב-שריר ומונעים התכווצות שרירים בזמן המאמץ ואחריו. כמו כן, מכיל ויטמינים B12 ו-B1 התורמים למטבוליזם תקין ולתהליכי הפקת אנרגיה בגוף. בנוסף, מכיל תערובת קלה לעיכול של 4 סוגי פחמימות המספקות לגוף גלוקוז לאנרגיה מיידית ומתמשכת.

מחקרים הוכיחו כי משקאות פחמימות-אלקטרוליטים תורמים לשמירה על רמת ביצועי הסיבולת במהלךאימון סיבולת ממושך. שני הגורמים העיקריים לעייפות במהלך האימון הם דלדול מאגרי הפחמימות בגוף (גליקוגן) והתייבשות שגורמים לפגיעה בביצועים הספורטיביים. מהמחקרים עולה כי צריכת פחמימות המספקות גלוקוז מיד לאחר אימון בעצימות גבוהה עשויה לסייע בהתאוששות השרירים.

הוראות שימוש:  לפני, לאחר ובמהלך פעילות סיבולת ממושכת (מעל שעה). מוסיפים 2 כפות מדידה ל-500 מ"ל מים ומערבבים היטב. מחיר לצרכן: 106 ₪

 

כריסטיאנו רונאלדו
הרבלייף CR7 כריסטיאנו רונאלדו – צילום יחצ
כריסטיאנו רונאלדו
הרבלייף CR7 כריסטיאנו רונאלדו – צילום יחצ
כריסטיאנו רונאלדו
הרבלייף CR7 כריסטיאנו רונאלדו – צילום יחצ

 

 

 

View this post on Instagram

 

“Não deixes aquilo que não podes fazer atrapalhar o que podes fazer”?

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on