הסרט האמריקני אהבה בשחקים יצא לאקרנים בשנת 1986 והפך את טום קרוז לסמל מין ולכוכב ענק ופופולרי. סרט ההמשך "אהבה בשחקים: מאווריק" מגיע לקולנוע ממש בקרוב, לאחר שהוא נדחה כמה פעמים עקב התפרצות נגיף הקורונה. ב-22 במאי 2022 הסרט צפוי להגיע לבתי הקולנוע ברחבי העולם ולקראת הגעתו הכנו עבורכם כתבה בנושא.

אם גם אתם צפיתם בסרט הפולחן האהוב "אהבה בשחקים" בכיכובם של טום קרוז וואל קילמר שעד היום נחשב לאחד מהסרטים ההוליוודיים האיקוניים והזכורים ביותר, כדאי לכם להמתין לסרט ההמשך. בסרט אהבה בשחקים 2 מככבים טום קרוז כמובן, ואל קילמר, מיילס טלר, ג'ניפר קונלי, אד האריס, ג'ון האם, ריימונד לי ואחרים.

36 שנים בין הסרט הראשון לשני

לאחר לא מעט דחיות בצילומים ובעריכת סרט ההמשך, סוף סוף נקבע תאריך לצאתו של סרט ההמשך, ולאחר 36 שנים ממועד יציאתו לאקרנים של סרט הפולחן, פיט מאווריק מיטשל (טוס קרוז) חוזר אלינו כטייס ניסוי ללא חת שנוטה לפרוץ מסגרות וגבולות. בסרט החדש פיט מתמודד עם אתגרים חדשים בחייו המקצועיים והאישיים, הוא מנסה להתחמק מקידום בדרגה מאחר והתפקיד יקרקע אותו.

במסגרת תפקידו פיט מיטשל נדרש לאמן בוגרי בית ספר לטיסה לקראת משימה שטרם בוצעה בעבר, הוא פוגש את סגן בראדלי בראדשו (מיילס טלר) המכונה רוסטר – בנו של ניק גוס בראדשו, חברו המנוח של מאווריק.

טייס הניסוי נאלץ להתמודד עם פחדיו העמוקים ביותר כדי לעמוד במשימה שהוטלה עליו, וכדי להצליח בה הוא דורש מבוגרי בית הספר לטיסה להפגין כישורים יוצאי דופן ולהקריב את עצמם ללא חת למען הצלחת המשימה המאתגרת.

בסרט החדש אהבה בשחקים: מאווריק, פיט ממשיך לשרת בצבא ונחשב כטייס הטוב ביותר שהיה אי פעם בשירות. בסרט ההמשך הוא מגלם טייס מבריק ומצטיין אך הוא בוגר ואחראי יותר לעומת העבר. העלילה מתחילה להסתבך כאשר מאווריק מגלה כי עליו לאמן ולהוביל גם את בנו של חברו המנוח גוס. בסרט החדש מתמקדים כמובן בדמותו של מאווריק אך העלילה עוסקת בפירוט גם בדמויות חדשות, למרות שבטריילרים ששוחררו עד כה רוב העניין הוא סביב טום קרוז, וניתן להתרשם מכישוריו כטייס המבצע תרגילי אוויר מרשימים במיוחד באמצעות מטוס F18.

בסרט ההמשך אנחנו פוגשים כמה דמויות המעבר, לדוגמה ואל קילמר שחוזר לתפקידו כאייסמן מהסרט הראשון. כמו כן, מושא אהבתו של מאווריק השתנה בסרט ההמשך, ואם בסרט הראשון הוא מנהל מערכת יחסית עם מדריכת הטיס בטופגאן, בסרט אהבה בשחקים 2 מאווריק מתאהב בפני בנג'מין (ג'ניפר לין קונלי), המגלמת אם חד הורית המנהלת בר שמתגלה גם כבתו של האדמירל לשעבר המנוח.

אהבה בשחקים 2 – בקרוב בבתי הקולנוע

לסרט אהבה בשחקים יש מעריצים רבים בכל העולם, רבים מהם המתינו למעלה מ-30 שנים לסרט ההמשך בכיכובו של טום קרוז. את הסרט הראשון ביים הבמאי טוני סקוט, אחיו של רידלי סקוט, אך הוא שם קץ לחייו בשנת 2021, לכן את סרט ההמשך ביים ג'וסף קוסינסקי.

בזמן הצילומים דיווחו חלק מהשחקים המשתתפים באהבה בשחקים 2 כי טום קרוז כפה עליהם שיטות אימון קשות, בדיוק כפי שעוברים טייסים בחיל האוויר האמריקאי כמו מתקן המוכנס למאגר מים כאשר הטייסים יושבים הפוך ועיניהם מכוסות, כאשר עליהם למצוא את דרכם להיחלץ מהמיכל תוך זמן קצוב.

קרוז מימן מכספו האישי שיעורי טיסה לשחקנים הצעירים והוא העביר אותם סדרת אימונים מתישה במשך שלושה חודשים על מנת להכין אותם ללחצים המופעלים על הגוף בזמן טיסה עם כוח ג'י. בקרוב גם אנחנו נוכל לצפות בתוצאות האימונים והקרבות הממתינים לנו בסרטו החדש של טום קרוז.

צילום: PIXABAY