כפי שצופי העמק עדים, ג'סי לאלי לא עושה את העונה הכי טובה בין התפרצויות הכעס שלו שהופנו לקריסטן דוטה. ונישואיו למישל לאלי מתפרקים; אני מתחיל להרגיש רע בשביל הרוקי של בראבו. הפרקים האחרונים הראו את ג'סי בהגנה. בעיקר בגלל שהוא מנסה בכל כוחו לשכנע את כולם שהוא מאושר בנישואיו.

זמן קצר לפני שידור הבכורה של The Valley, מישל וג'סי הודיעו על הפרידה שלהם. מישל כבר נצפתה עם הגבר החדש שלה, אהרון נוסלר. אז זה הגיוני שהמעריצים התחילו לתהות אם גם ג'סי המשיך הלאה. כפי שאישרה מישל, היא כבר לא גרה בבית הזוגי שלהם. שניהם עושים מאמץ למצוא לקוחות חדשים שכבר לא קושרים זה את זה לעסקי הנדל"ן. אז, בואו נסתכל על החברה החדשה האפשרית של ג'סי.

ג'סי רך משיק את הילדה החדשה שלו

לא להישאר מאחור לאחר שמישל חשפה את היפה החדשה שלה; ג'סי יצא על השטיח האדום עם אישה מסתורית שיכולה בהחלט להיות האהבה החדשה של חייו. אב לאחד השתתף ב-Sparkle's Drag Spectacular ב-Comedy Chateau (לא להתבלבל עם Chateau Marmont) בהוליווד. ג'סי ניסה לשמור על מערכת היחסים שלו בשפל; משהו בהלך הרוח שלו כנראה השתנה כי הוא היה יותר משמח להשוויץ לייסי ניקול.

נראה שהצמד היה שם כדי לתמוך בחבר המשותף שלהם, ג'ארד ליפסקומב. חבר שלהם היה שם בהופעה בדראג כדי לגייס כסף לאגודת לוקמיה ולימפומה. סלבס אחרים של בראבו נכחו גם הם, ביניהם אריאנה מדיקס של Vanderpump Rules, ג'ייסון קאפרנה, ג'נט קאפרנה וג'ינה קירשנהייטר.

מי זאת לייסי?

לייסי ידועה במחוז אורנג' כאשת חברה ופילנתרופ. לבלונדינית יש קרן משלה, Shame to Sparkle Foundation. מה שמטרתו להועיל לאנשים הסובלים מטראומה והפרעת דחק פוסט-טראומטית (PTSD.) מסתבר שהחברה החדשה של ג'סי קשורה מאוד לחברים קרובים כמו גרטשן רוסי, מימי מוריס, אודרינה פאטרידג' וקרוליין סטנברי. עקרות הבית האמיתיות של דובאי.

ניקול גדלה בדרום קליפורניה והיא מומחית לטראומה של הישרדות וילדות דרך בינונית. כשהתבגרה, לייסי חוותה טראומה בשלב מוקדם מכיוון שהייתה לה אם שנאבקה בהתעללות בסמים. היא אובחנה כחולה במחלה אוטואימונית והייתה עקרה עקב האנדומטריוזיס שלה. כל המטרה של לייסי היא לעזור לאחרים שמתמודדים עם אותה אבחנה. ולהתייחס לבושה שמתלווה לזה לפעמים. הולדת הקרן שלה התחילה כפודקאסט וכפלטפורמה קטנה שבה היא דיברה עם נשים באמצעות קבוצות תמיכה. Lacy מקפידה כעת להקדיש משאבים ואנרגיה למרחבי PTSD ו-CPTSD. היא דואגת לקיים את השיחות שצריך לנהל. זה נראה שלייסי היא רעה. היא גם דיברה בפאנלים רבים של עורכי דין של קורבנות באמצעות מערכת המשפט בקליפורניה.

האם לייסי רוצה להיות בטלוויזיה?

לפי מקור דרך ה"דיילי מייל", לייסי "לא מתעניינת בטלוויזיה בריאליטי ואין לה עניין להופיע ב-The Valley". החבר הקרוב המשיך ואמר, "בנוסף, מערכת היחסים שלהם עדיין די חדשה בשלב זה." המקור הוסיף שאין דם רע בינה לבין מישל, והוסיף, "היא אוהבת את מישל וחושבת שהיא נהדרת – אין בעיות מהצד שלה". עם זאת, היו כמה שמועות שליסי ניסתה לא פעם אלא פעמיים עבור עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג'. עכשיו, כל זה נטען. אבל אני לא אתפלא אם נראה אותה צצה בהופעה של בראבו בקרוב.

קשה להבין מתי בדיוק התחילו השניים לצאת, בעיקר בגלל שג'סי שומר את הקלפים שלו קרוב לחזה. אבל לא הייתי מתנגד לראות את מערכת היחסים הפורחת שלהם בעונה 2 של העמק. וכן, אני כבר מוציא את הוויברס האלה ליקום כי אנחנו צריכים עוד עונה. אני מקווה שג'סי בדרך למצוא מערכת יחסים חדשה עם מישהו שאוהב אותו בגלל מי שהוא.

ספר לנו – האם אתה חושב שג'סי וליסי יצליחו?