לאחר שלקח זמן להיות רווק לאחר הסקנדובל, רייצ'ל לוויס יוצא שוב. כשרייצ'ל בחרה רשמית לא לחזור ל-Vanderpump Rules עונה 11, היא גם רפאה את טום סנדובל. בן זוגה לשעבר לרומן המשיך בפומבי עם הדוגמנית ויקטוריה לי רובינסון. בינתיים, רייצ'ל לא נקשרה לאף אחד מאז הפרשה.

עם זאת, למעלה משנה לאחר סקנדובל, רייצ'ל נצפתה איתה מתיו דאן. לאחר ספקולציות המבוססות על פעילות ברשתות החברתיות, הצוות של רייצ'ל אישר את שמועות ההיכרויות. הנה כל מה שאנחנו יודעים עד כה על הגבר החדש בחייה של רייצ'ל.

איך רייצ'ל ומתיו דאן התחילו לצאת?

מקור אמר ל-Entertainment Tonight כי רייצ'ל ומת'יו נפגשים כבר כחודש. לפי הדיווחים הם נפגשו דרך חברים משותפים. עד כה, זה נראה מאוד סתמי. היחצנית של רייצ'ל, ג'ולייט האריס, אישרה ל-ET שהשניים מתוודעים זה לזה. עם זאת, היא הדגישה שזה עדיין מוקדם מדי למותגים כלשהם.

רייצ'ל נתנה לראשונה הצצה למתיו ב-15 באפריל, כאשר פרסמה סרטון של אותם נוסעים בטרקטורון באינסטגרם. היא כתבה את הסרטון, "עוד מזה, בבקשה." מדור התגובות היה מלא בשאלות על הגבר שישב לידה. עם זאת, הסרטון נמחק מאז מהרשת של רייצ'ל.

גם ב-15 באפריל, מתיו פרסם תמונה קבוצתית שכללה את רייצ'ל. הוא הודה לשני חברים על "יצירת הקשרים", אם כי לא ברור אם אלה היו החברים שהכירו אותו לרחל. בכיתוב הוא כתב, "רכבנו על ההרים ודרך היער אבל לא ניתן היה למצוא את הבית של סבתא. עם זאת, התכנסנו זה לצד זה ושחינו ליד מפל!" באותו זמן, רייצ'ל העירה, "איזו חוויה מדהימה". מתיו ענה "כל כך כיף", מנוקד באימוג'י של פרצוף מנשק.

מה רייצ'ל אמרה על מתיו?

בת ה-29 הכירה בהתפתחויות בחיי האהבה שלה בפרק ה-2 במאי של הפודקאסט שלה, Rachel Goes Rogue. למרות שהיא לא הזכירה את מתיו בשמו, רייצ'ל אמרה, "אנחנו חברים, אתה יודע, מכירים אחד את השני". צופי Vanderpump Rules יזכרו שסנדובל התחילה גם כחברה של רייצ'ל. למרות שאריאנה מדיקס ביטלה את הידידות של הזוג כ"בולש*ט".

דפי המדיה החברתית שלו הם כעת פרטיים

אולי באופן לא מפתיע, מתיו הפך במהירות את דפי המדיה החברתית שלו באינסטגרם ובפייסבוק לפרטיים לאחר שנחשף הקשר שלו עם רייצ'ל. לפני שעשה זאת, אנשים ציינו שתמונת הפרופיל שלו בפייסבוק היא צילום שלו ושל רייצ'ל. זה עשוי להיחשב כהשקה קשה!

ממה מת'יו דאן עושה למחייתו?

שתי מערכות היחסים האחרונות של רייצ'ל היו עם דיג'יי ועם בעל בר/זמר להקת קאברים. אבל היפה החדשה שלה עובדת בתעשייה שונה מאוד.

המקורות של ET תיארו את מתיו כ"מנכ"ל השקעות". לפי פרופיל הלינקדאין שלו, מת'יו הוא כיום מנכ"ל Dunn Investment Group, צוות חשיבה בספוקיין ואלי, וושינגטון. במאי 2022, מתיו הוצג בעמוד האינסטגרם happinessandwellnesspromo. בכיתוב הוא תואר כ"בעל עסק בן שבע ספרות".

לפני כן, הוא היה נשיא Alliance, סוכנות רכב באזור ספוקיין. בעודו באליאנס, מתיו הופיע לעתים קרובות בדפי המדיה החברתית של הסוכנות. הוא ואנשי המכירות עשו כמה סרטונים מטופשים ב-TikTok.

לפי לינקדאין של מתיו, הוא שירת גם כסמל בחיל הנחתים של ארצות הברית בין השנים 2010-14.

מתיו הוא אבא יחיד

למתיו יש בת צעירה ממערכת יחסים קודמת. אחרי המהומה על תמונת הפרופיל שלו בפייסבוק עם רייצ'ל, מתיו עבר לתמונה שלו ושל בתו.

מה רייצ'ל אמרה על היכרויות לפני שמתיו נכנס לתמונה?

בפרק מוקדם בפודקאסט שלה, רייצ'ל אמרה שהיא לוקחת שנה חופש מהיכרויות. עוד בינואר, היא הסבירה, "אני רק מתמקדת בעצמי ו…מתמקדת ברגשות שלי שעולים לי. כאילו מהם הצרכים שלי שאני צריך לענות עליהם? ולא להוסיף אדם נוסף למשוואה." בפרקים אחרים היא דנה בעבודה דרך התמכרות לאהבה כחלק מהטיפול שלה ב-The Meadows.

בשלב זה, חלפה כשנה מאז רייצ'ל רפאה את סנדובל. בנוסף, גם אריאנה וגם סנדובל כבר עברו למערכות יחסים רומנטיות חדשות. זה רק נראה הוגן שגם רייצ'ל תמשיך הלאה.

עם זאת, היא לא מנותקת מהאקס שלה לחלוטין. רייצ'ל תובעת גם את סנדובל וגם את אריאנה על פורנו נקמה. רק לאחרונה, היא הטיחה את תגובתה של סנדובל לתביעה בפודקאסט שלה.

ספר לנו – מה אתה חושב על עניין האהבה החדש של רחל מת'יו דאן?