בדיוק כשאני חושב שהעולם קיבל מספיק תוכניות ריאליטי בטלוויזיה, רשת מחליטה להגדיל את המשחק. זה המקרה עם ההצעה החדשה ביותר של אמזון. מהמפיקים המוכשרים של The Bachelor, The Office ו-FBoy Island, אמזון מתכוננת להקרין בכורה של תוכנית ריאליטי חדשה לגמרי בשם הראוי העז. בסדרה החדשה ישתתפו 14 כוכבי ריאליטי לשעבר ובהווה שיתבקשו להתחרות בסדרה של אתגרים חברתיים, נפשיים ופיזיים. הכוכבים יתמודדו על התארים "הגדולים בכל הזמנים", והתחרות היא תלולה. דניאל טוש ינחה את הסדרה, והם יצטרכו למלוך על כל האישים הבולטים.

הסדרה מזכירה לי את The Challenge של MTV ואת House of Villians של VH1. ה-GOAT רק עוקב אחר הטרנד של שילוב מספר חברי צוות מהופעות שונות. הצופים יזהו שחקנים מהזכיינית The Bachelor, האח הגדול, Love Is Blind, RuPaul's Drag Race, ואפילו אליפות החגים באפייה. עם הצלחה כזו עם הבוגדים, אמזון מקווה בבירור להשיג זהב עם היצירה האחרונה שלה.

היא חזרה…

צוות השחקנים מוערמים, אם אני אומר זאת בעצמי. אמזון החזירה כמה להיטים כבדים, כולל כוכב Vandeprump Rules קריסטן דאוטעקרות הבית האמיתיות של ניו יורק ג'יל זארין, ושהס של סאנסט אלום רזא פרחאן. ל-TLC יש גם סוס במשחק עם פאולה מייפילד מ-90 Day Fiance. מסיימים את שאר הרשימה Tayshia Adams, Joe Amabile, CJ Franco, Wendell Holland, Teck Holmes, Alissa Edwards, Da'Vonne Rogers, Joey Sasso, Jason Smith ולורן ספיד-המילטון.

ג'יל, שהייתה לה לאחרונה הופעה לא כל כך כוכבת ב-Below Deck, פרסמה תמונה באינסטגרם שלה שהביעה את התרגשותה. אמא של אחד כתבה, "הפתעה! חזרתי! יש לי דיאט קולה בוד שלי! אז…איזה כוכב ריאליטי הוא הגדול בכל הזמנים? ברור שאני! רק צוחק!!!"

למה לצפות

כל הצוות יצטרך להגביר את המשחק הפוליטי שלו כדי להימנע מהצבעה. אם הם יתבקשו לעזוב, הם יאבדו את הסיכוי שלהם לזכות בפרס כספי של $200,000. צוות השחקנים הוא שיאה של 25 שנות הטלוויזיה האחרונות, והם צפויים לחיות יחד באחוזה. במהלך סדרה של 20 אתגרים, הקבוצה תצטרך לזכות באמון זה של זה על ידי זריקת כמה מחבריה לצוות מתחת לאוטובוס כדי לשגשג.

עכשיו, אני אגיד שאני רואה הרבה ריאליטי בטלוויזיה, ואני מזהה פחות ממחצית מהאנשים האלה. אז אני לא בטוח אם אני מחשיב את זה כצוות שחקנים מלא בעזים, אבל אני די בטוח שיהיה כיף לצפות בו. באופן אישי, אני שואל אם אפשר היה לעשות את הליהוק טוב יותר. ה-GOAT יוקרן בבכורה ב-9 במאי. נראה שיהיו 8-10 פרקים חדשים, שיוקרנו כל שבוע בימי חמישי עד 27 ביוני. ה-GOAT ישודר באמזון Freevee ובאפליקציית Amazon Prime Video.

מעריצים מגיבים

אף אחד, במיוחד כוכבי ריאליטי, לא אוהב שאומרים להם שהם לא הכי טובים. אבל ה-GOAT מצפה להראות למעריצים איך כמה מהכוכבים האהובים עליהם מגיבים תחת לחץ. רבים מהמשתתפים יהיו מתוכניות חצי-תסריט שמעולם לא נאלצו להתחרות. בין אכילת חרקים, אתגרי ריקוד וחידות, הכוכבים האלה נועדו עבורם. אחרי שצפיתי בתצוגה המקדימה, אני די מצפה לראות את קריסטן וג'יל צריכות לאסוף באגים.

נראה שאני לא לבד בהתרגשות שלי, עם מעריצים אחרים שפונים ל-Reddit כדי לחלוק את מחשבותיהם. הדעות היו מעורבות, כשאחת כתבה, "אומג, זאת קריסטן דוטה? אם כן, אני לגמרי צופה בזה." אחר פשוט הוסיף, "כן, אני לא נרשם." מעריץ נרגש אחר גילה שהם "יצפו בכל דבר עם התחת המבולגן של רזה". אז נראה שהקונצנזוס חיובי עבור תוכנית הריאליטי החדשה ביותר. אני אהיה מעריץ של כל דבר שיש בו ג'יל, רזה וקריסטן.

אמזון הבהירה שהם יוצאים לענות על השאלה עתיקת היומין: מיהו כוכב הריאליטי הגדול בכל הזמנים? נראה שנצטרך להתכוונן כדי לגלות.

ספר לנו – האם תתכוונן לצפות בעז?