עונה 13 הייתה עונה קשה עבורה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס מככבים קייל ריצ'רדס ודורית קמסלי. השניים הצטרפו בעבר בירך אבל השנה, היה קרע בולט בחברות. קייל חשפה שהיא נפגעה מכך שדורית חרגה ביחסים שלה עם אחותה, קתי הילטון, במפגש המחודש של עונה 12.

המעריצים קיוו שהנשים יתקנו את ידידותן לאחר שהתייחסו לבעיות שלהן במפגש המחודש של עונה 13. עם זאת, נראה שזה לא המקרה. במפגש השנה, דורית שיתפה טקסטים שקייל שלח לה לפני הצילומים. כוכבת RHOBH אמרה שהיא הרגישה "מניפולציה" על ידי חברתה וראתה בטקסטים ניסיון להשתיק אותה. איכס.

אנחנו בטוחים שנגלה עוד על הנשורת של הבסטיז לשעבר לאורך המפגש המחודש. אבל הנה כל מה שאנחנו יודעים כרגע על המקום שבו קייל ודורית עומדות.

למה התחיל הקרע

קייל הביעה שהיא מרגישה שדורית לא הייתה חברה טובה שלה במפגש המחודש של השנה שעברה.

"אני חושבת שהסיבה שלא הגעתי לדורית כל כך לאחרונה היא בגלל שבאמת הרגשתי מאוכזבת ממנה", אמרה מוקדם יותר העונה. היא לא אהבה את הדרך שבה דורית הכניסה את עצמה למצב עם אחותה, ואמרה למפיקים שזה לא מרגיש כמו משהו שחברה תעשה.

"באופן פרטי דורית אמרה לי 'אני מרגישה כל כך רע מה שאת עוברת עם אחותך'. והיא ממש תמכה ולצדי. ואז כשהיינו כולנו ביחד, זה היה מנגינה שונה מאוד", אמרה בכתב וידוי.

צער אישי

בנוסף לדרמה סביב המפגש בשנה שעברה, שתי הנשים התמודדו עם קשיים בחייהן האישיים שכנראה תרמו להתפרקות הידידות. קייל הייתה כנה לגבי מאבקי הנישואים שלה ודורית נאבקה ב-PTSD לאחר שביתה נפרץ בשנת 2021. לשניהם יש הרבה מהצלחת שלהם, מה שכנראה הקשה על תעדוף החברות.

סדרי עדיפויות שונים

קייל התייחסה למערכת היחסים שלה עם דורית בשידור חי של אמזון בינואר והמעריצים היו המומים לראות עד כמה היא מזלזלת ביחסים.

"אני אוהב את דורית, אבל זה לא כמו, אתם יודעים, חברים שלי, נלך לחדר כושר, נתאמן ביחד, נטייל ביחד. היא לא עושה דברים כאלה", אמרה.

קייל התחילה מאוד להתאמן בשנה האחרונה, מה שנראה שיצר יותר מרחק בינה לבין דורית. השניים מבלים פחות זמן יחד עכשיו, כשקייל מצא תשוקות חדשות. אולי פשוט יש להם פחות במשותף ממה שהיה להם פעם.

ידידות מוגזמת

קייל גם הפחיתה מהחברות שלה עם דורית בשידור החי באינסטגרם. בפרק של RHOBH העונה, דורית אמרה שהיא וקייל התרחקו לאחרונה. היא ציינה שהם לא יוצאים להרבה טיולים ביחד כמו פעם.

באינסטגרם לייב כינה קייל את הצהרותיה של דורית "הגזמה".

"זה לא צריך להיות מפוקפק… (אבל) נסענו רק לטיול אחד ביחד כזוג שאני זוכרת, מאו, פ"ק, דורית ואני", אמרה. "עשינו יחד את וגאס, זה נכון, ואז היינו בלונדון באותו זמן, אבל זו הייתה פשוט הגזמה".

במפגש המחודש הודתה דורית שנפגעה מדבריו של קייל בעיתונות.

הטקסטים

במפגש המחודש של עונה 13, דורית הראתה לאריקה ג'יין טקסטים שקייל שלח לפני הצילומים.

"היי, ניסיתי ליצור קשר כי אני יודע שאנחנו במקום מוזר וזה ממש מפריע לי", נכתב באחד הטקסטים. היא המשיכה ואמרה שנפגעה מכמה מההערות שדורית אמרה בעיתונות אבל לא "רצתה לאבד מישהו אחר בחיי בגלל תוכנית טלוויזיה". היא הוסיפה כי היא לא רואה סיבה להעלות את הבעיות שלהם במפגש המחודש.

דורית לא הייתה קשובה להנחת השלום וכינתה את המסרים "מניפולטיביים" ו"מחושבים".

זה כל מה שאנחנו יודעים על המקום שבו נמצאת החברות של קייל ודורית כרגע. אני מקווה שנקבל מידע נוסף כשהמפגש ישודר.

ספר לנו – האם אתה חושב שהחברות של קייל ודורית יכולה להתאושש מהנפילה הזו?