מסעו של ג'ואי גרציאדיי ב"רווק" מתקרב לסיומו, כשרק ארבע נשים נותרו במירוץ אחר ליבו. דייזי קנט, קלסי אנדרסון, מריה גאורגס ורייצ'ל ננס יתקדמו לעיירות הולדת בשבוע הבא ויציגו את הרווק למשפחותיהן.

אנחנו במרחק של שבועיים בלבד מהגמר, אבל אם אתה לא יכול לחכות עד אז כדי לגלות למי ג'ואי מפנה את השאלה, דאגנו לך.

הנה כל מה שאנחנו יודעים על מי שזכה בעונה 28 של הרווק.

אזהרה: פוסט זה מכיל ספוילרים. אם אינך רוצה לקרוא ספוילרים, הפסק לגלול.

במי ג'ואי בוחר?

ב-29 בנובמבר, ריאליטי סטיב חשף באמצעות אינסטגרם שדייזי קנט הייתה הזוכה בעונה 28. הבלוגר סיפר למעריצים ג'ואי ודייזי התארסו בגמר לאחר שנפרד מסגנית האלופה קלסי אנדרסון.

המעריצים בקטע התגובות אישרו את בחירתו של ג'ואי.

"לתקופת יאיי (דייזי) יש אישיות מדהימה", כתב משתמש אינסטגרם אחד.

בת ה-25 זכתה למעריצים במהלך הדייט האחד על אחד שלה, שבו היא פתחה את המאבקים שלה עם אובדן שמיעה כתוצאה ממחלת ליים. היא הסבירה שהיא משתמשת בשתל שבלול כדי לשפר את שמיעתה. המעריצים העריכו את היכולת של דייזי להישאר כל כך חיובית לאחר שהתמודדה עם מאבקי בריאות כשגדלה.

בקליפ של הדייט האחד-על-אחד שלהם שפורסם בעמוד האינסטגרם The Bachelor, המעריצים פרצו על החן של היפהפייה הבלונדינית.

"צוות דייזי", כתב אחד המשתמשים.

"עדיף שהיא תנצח, אחרת אני אוציא את עיניי. אני אוהב (דייזי)", הגיב משתמש אחד.

ספויילרים מעודכנים

המעריצים היו תחת ההנחה שדייזי הייתה הזוכה בעונה 28 עד ה-21 בפברואר, כאשר חשבון מעריץ של Bachelor שיתף ראיות חדשות. Bachelornation.scoop באינסטגרם שיתף סדרה של תפיסות מסך מסיפורי האינסטגרם של ג'ואי וקלסי, שנראו דומים להפליא. היוצר ציין שהשניים פרסמו תמונות וסרטונים עם רקע שלא ניתן להבחין בהם.

"האוסף של עדויות תמונה לכך שהספויילר המקורי של ריאליטי סטיב עשוי להיות שגוי. החלק את כל האזהרות כדי לראות", כתבו בכיתוב. "התמונות מראות שג'ואי וה-F1 האפשרי שלו היו באותו ביקור בית בטוח מכיוון שהרקע שלהם תואם לבית המשמש ל-SHV's."

המשתמש זיכה את Reddit כמקור המידע המקורי.

המציאות סטיב חזר בו מהתחזית הראשונית שלו ב-27 בפברואר, ואמר למעריצים שדייזי היא, למעשה, לא המקבלת את השושנה האחרונה של ג'ואי.

"בנובמבר דיווחתי שג'ואי היה מאורס לדייזי. הספוילר הזה היה שגוי", כתב באינסטגרם פוסט. "ג'ואי מאורס לקלסי א' ומאז שהצילומים נגמרו."

"כשהוצג לי בשבוע שעבר מידע על ג'ואי וקלסי באותו בית של סוף שבוע של זוג שמח, הבנתי שהספוילר כנראה שגוי ב-98%", המשיך.

מהו הגמר חסר התקדים?

לצד שמועות לגבי מי בוחר ג'ואי בסופו של דבר, היו גם ספקולציות לגבי מה יכול להיות "הפינאלה חסרת התקדים". המציאות סטיב שיתף את מחשבותיו בפוסט באינסטגרם של 27 בפברואר. הוא שיער שדייזי קלטה שג'ואי הולך לבחור בקלסי ולא בה. הוא אמר שלא רק שדייזי מספרת לקלסי את התיאוריה שלה, אלא שהיא גם אומרת לג'ואי שהיא יודעת שזה לא היא ביום הסיום.

לדברי סטיב, הפרידה בין דייזי וג'ואי לא הייתה שנויה במחלוקת.

"אני לא יכול לדעת את הניסוח המדויק של השיחה, אבל התמצית שקיבלתי הייתה שזה היה ויתור אדיב מאוד שהיא לא נבחרה", כתב. "היא יודעת שג'ואי מאוהב בקלסי, מאחלת להם אושר וכו'."

סטיב חשד שהפרידה האדיבה של דייזי תגרום לה להצטרף לרווקה אם היא תרצה את ההופעה. הוא אמר שהוא לא יודע כרגע מי תהיה הרווקה הבאה.

האם דייזי חזרה עם האקס שלה?

לאחרונה, היו שמועות שדייזי התחברה מחדש עם האקס שלה לאחר הצילומים אבל סטיב אומר שזה לא המקרה.

"אין אמת בשמועות שדייזי חזרה עם האקס שלה", כתב בפוסט שלו ב-27 בפברואר.

נראה כאילו יליד מינסוטה רווק כרגע ובתקווה מוכן להתערבב. נשמח לראות אותה בתור הרווקה.

ספר לנו – מה אתה חושב על הבחירה הסופית החזויה של ג'וי?