כוכב הישרדות v.i.p והסלבס של עולם הילדים יובל שם טוב המוכר בשם "יובל המבולבל" יככב בקמפיין  לדלתות חמדיה. צפו בסרטוני הקמפיין

יובל שם טוב עדיין על האי בצילומי הישרדות v.i.p ונאבק בסערות אמיתיות לצד תחזוק יחסים קרובים עם מייקל לואיס. במקביל לשידורי סדרת הריאליטי הוא כבר קוטף קמפיין חדש לדלתות חמדיה. בתקציב הנאמד בכחצי מיליון ₪.

הקמפיין יעלה באמצעות משרד הפרסום ברודה קפלן. תחת המסר : "דלתות אולטרה קוויט לבית שקט ורגוע"  והוא יתוקשר בטלוזיה, ברדיו, בדיגיטל ובאולמות התצוגה של דלתות חמדיה.

בסרטונים שיעלו  השבוע.  רואים זוג ישן שנת צהריים כאשר מנוחת הצהריים נקטעת  עקב רעשים החודרים לתוך החדר שינה  על ידי יובל המבולבל. יובל שר, רוקד ועושה רעשים,  עד שמבינים שהרעש מגיע מהדלת הפתוחה. כאשר הדלת נסגרת מקבלים שקט על ידי בידוד מלא מהרעש. מה שממחיש את איכות דלת החדר בטכנולוגיית אולטרה קוויט.  המבודדת רעשים של דלתות חמדיה.

מדובר, בדלתות לחדרי הבית: אולטרה קוויט פרו. המבודדות רעשים על בסיס טכנולוגיה פורצת דרך להפחתת רעשים. המיועדת לחדרי הבית, יחידות הורים, חדרי ילדים ומתבגרים, חדרי עבודה, קליניקות ומשרדים לקבלת שקט.

מי אתה יובל שם טוב?

שם-טוב בן ה49 (יליד שנת 1972) הוא כוכב ילדים. הוא מוכר בדמות "יובל המבולבל".הוא נשוי למיכל שם-טוב אותה הכיר בעת עבודתו כליצן בימי הולדת. השניים מתגוררים יחד עם שבעת ילדיהם בנווה ירק. בשנים האחרונות הוא מתחזק ואף הפסיק לעבוד בשבתות.

השחקן שגם כותב החל את דרכו המקצועית לאחר שהשתחרר כקצין משירות ביחידת העורב של הנח"ל כגנן בגן ילדים. הוא עבד גם כליצן ובצוותי בידור שונים ובאותה התקופה פיתח את הדמות "יובל המבולבל" שהפכה אותו לכוכב ילדים.

לאורך השנים הוא החל להופיע בערוץ הופ וגם בפסטיגלים. הוא שיחק במגוון סדרות ילדים ובהם הפיגמות,  גויאבות השכונה של הופ ועוד. הישרדות אינה תכנית הריאליטי הראשונה שלו לאחר שכיכב גם ברוקדים עם כוכבים ווויפאווט ישראל.

הוא הסתבך בפלילים לאחר שהוגש נגדו כתב אישום בשנת 2018 על שימוש בסמים לצריכה עצמית ונידון ל300 שעות שירות לתועלת הציבור. על האי של הישרדות הוא משקם את תדמיתו לצד חברי הברית שלו, מייקל לואיס, ליזי, דנדן וליה גיל וכובש מחדש את לב הצופים.

 

 

יובל המבולבל
יובל המבולבל בקמפיין לדלתות חמדיה צילום ברודה קפלן
יובל שם טוב
יובל שם טוב המוכר בשם יובל המבולבל בקמפיין לדלתות חמדיה צילום ברודה קפלן

שם טוב ומייקל לואיס מודדים קוביות על האי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by הישרדות – ערוץ 13 (@survivor.israel)

סרטוני הקמפיין של יובל המבולבל