כוכבת 'RHONJ', תרזה ג'ודיצ'ה, מתייחסת סוף סוף לשמועות הגירושין המתערבלות

תרזה ג'ודיצה התייחסה בתקיפות לשמועות גירושים מסתחררות המעורבות בה ו לואיס רולסלאחר שמועות שטפו את האינטרנט על צרות שמתבשלות בנישואיהם.

תרזה ג'ודיצה

תרזה ג'ודיצה מתמודדת באופן עקבי בנושאים קשים, במיוחד כשזה נוגע לבעלה, לואיס רולס. בין אם התמודדות עם קונפליקטים משפחתיים, בעיות בין חברים או ספקולציות לגבי מערכת היחסים שלה, תרזה תמיד מוכן להתמודד עם העניינים האלה.

תרזה ג'ודיצה

כחבר צוות היסוד של עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי, תרזה חולקת בגלוי את חייה האישיים ב-Bravo מאז עונת הפתיחה שלה במאי 2009, והיא ממשיכה לעשות זאת היום.

תרזה כבר הצצה למערכת היחסים שלה ושל לואי, מהמפגש הבלתי פוסק שלהם בג'רזי שור ב-2021 ועד לחתונתם המפוארת בניו ג'רזי ב-2022. עם זאת, היא מתייחסת כעת לספקולציות לגבי מצב נישואיהם הנוכחי.

תרזה ג'ודיצה

ספקולציות לגבי של תרזה נישואים החלו להסתובב בעקבות נסיעתה למיאמי עם חברים בפברואר. למרות זאת, תרזה הפריכה את כל השמועות הללו במהלך פרק 14 בפברואר של הפודקאסט שלה, Namaste B$tches, אותו היא מנחה יחד עם מליסה פייסטר. תרזה הביעה את פליאתה בפני המארח השותף שלה לאחר שנודע לה שהיו לחישות המצביעות על כך שנישואיה בצרות.

"הייתי כאילו, 'אתה רציני?'" היא סיפרה. "אני יודע, אנחנו בלתי נפרדים; אנחנו באמת."

תרזה ג'ודיצה

תרזה הרגיע את המאזינים שהיא ולואי נשארים מאוחדים,

"לואי ואני לא מתגרשים", היא הבהירה לקראת סיום הפרק. "וזה בסדר מבחינתי לצאת לטיול בנות, ושיש לו טיולים משלו… אנחנו לא צריכים להיות ביחד בכל רגע ביום."

תרזה ג'ודיצה

במהלך פרק פודקאסט ב-28 בפברואר, תרזה שקלה כיצד הערות לגבי מערכת היחסים שלה יכולות להזיק, במיוחד עבור מישהו כמו לואי, שלא הכיר את הביקורת הציבורית לפני מערכת היחסים שלו עם תרזה. "אף אחד לא מבין את העולם הזה עד שאתה חלק ממנו," היא העירה. "ונראה שכשאתה בפסגה, כולם מכוונים אליך."

תרזה ג'ודיצה

תרזה גם שיתפה עצות חשובות כיצד להתמודד עם שמועות, "אם אתה נתקל במשהו לא נעים, אתה חייב למחוק אותו או לחסום אותו", היא יעצה למארחת המשותפת.

תרזה ו של לואי הקשר נשאר מוצק, על פי האינסטגרם שלה, השופע תמונות שלה ושל בעלה. במיוחד תמונה זוהרת מתחילת מרץ המציגה אותם בבוורלי הילס, קליפורניה, מושכת את העין. "הלב שלי כולו שלך," היא כתבה בתמונה זו בחיבה.

תרזה ג'ודיצה

יתר על כן, תרזה הבהיר באינסטגרם את הסיבה לואי לפעמים נראה בלי טבעת הנישואין שלו, ומסביר שהוא מסיר אותה לאימונים שלו. לאלו המחפשים אישור נוסף לקשר הבלתי מעורער שלהם, של לואי פוסט יום האהבה באינסטגרם משמש עדות לבבית. "אהבתך מאירה כל פינה בליבי, ממלאת אותה בחום ובשמחה", כתב. "את לא רק אם ואישה מדהימות, אלא גם חברת הנפש שלי בכל מובן. להתעורר לידך בכל יום זו ברכה שאני מוקיר."

תרזה ג'ודיצה

עקרות הבית האמיתיות של ניו ג'רזי חוזר במאי, בבראבו.