כוכבת 'RHOBH' קריסטל מינקוף זורק את דורית קמסלי מתחת לאוטובוס!

בגילויים האחרונים מ- עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס ערכת מפגש, קריסטל מינקוף האשים דורית קמסלי באיחור של "שעתיים", שופך אור על התסכול של צוות השחקנים והסיבות מאחורי האיחור שלה.

דורית קמסלי

עקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס מפגש עונה 13 החל לשידור. זה מגיע בעקבות עונה עמוסה שראתה שינויים במערכות יחסים, האשמות רפואיות וחזרה של דניס ריצ'רדס.

קריסטל מינקוף41, חושף בימים אלה קצת רכילות מאחורי הקלעים בנושא של דורית קמסלי איחור, גורם לעיכובים לכולם.

קריסטל מינקוף ודורית קמסלי

ההכרה הרווחת היא שעקרות הבית סובלות בבקרים מוקדמים ובצילומים מאוחרים למפגשים. כתוצאה מכך, מישהו שמגיע באיחור של שעות להגדיר הוא בעיה משמעותית.

בהופעה לאחרונה ב- SiriusXM's ג'ף לואיס בשידור חי, גָבִישׁ נפתח על ההתרחשויות מאחורי הקלעים. היא ציינה שבסך הכל העניינים התנהלו חלק, אבל דורית הייתה האחרונה שהצטרפה לשאר צוות השחקנים על הבמה.

קריסטל מינקוף ודורית קמסלי

כדי להתחיל, במהלך הדיון על מבטי איחוד, העלה ג'ף של דורית התלבש ושאל גָבִישׁ לדעתה.

דורית קמסלי

גָבִישׁ הביעה את התסכול שלה, ואמרה, "בסדר, אז זה מה שבאמת עצבן אותי. היינו צריכים לחכות שעתיים עד שהיא תתכונן".

קריסטל קונג מינקוף

סינתיה ביילי, שנכח גם כאורח, הגיב בחוסר אמון, "זה לקח שעתיים?" לאחר מכן העירה על פשטות המראה של דורית.

גָבִישׁ הוסיף, "רק חיכינו וחיכינו".

קריסטל קונג מינקוף

היא פירטה כיצד היא ו סאטון החליפו טקסטים המביעים את התסכול שלהם של דורית עיכוב ממושך. גָבִישׁ ציינו גם שבמהלך ההמתנה, הם כל הזמן נתקלו בסרטוני TikTok שונים של דורית מתכונן.

"הגענו לשם בערך ב-5:30, ואז התחלנו רק ב-10. תראה, אם יש לה תקלה בארון הבגדים, אני מבין את זה, אבל אז צפינו בכל הסרטונים האלה שלה משתעשעת שם. הייתי כאילו, זה גס רוח." היא הוסיפה ואמרה.

קריסטל מינקוף

ג'ף נדון עוד של אנדי הערה על להיות שם מוקדם למרות דורית לא להיות מוכן. גָבִישׁ הבהירה שהם אמורים להתחיל לצלם קצת אחרי 8 בבוקר. היא הביעה תסכול, וציינה שאם היא הייתה יודעת שכולם לא יהיו מוכנים בזמן השיחה, היא הייתה יכולה לנצל את הזמן כדי לקחת את ילדיה לבית הספר.

דורית קמסלי

דורית לא הציע התנצלות לקבוצה.

מתי ג'ף שאל אם "כולם התעצבנו על" דורית, קריסטל ענתה, "כן… ואז היא כאילו, 'היי'. אנחנו כמו, 'היי', אבל כמו, תגיד, 'אוי, סליחה'. אתה יודע, הייתי רץ פנימה (כאילו), 'אני כל כך מצטער, זה קרה'".