כוכבת '90 יום ארוסה' אנג'לה דים אומרת שהיא שולחת קארמה עבור מייקל אילסנמי על רקע בגידה לכאורה

ארוס בן 90 יום כוכב אנג'לה דים היא קולנית לגבי הרצון שלה לקארמה כדי להתמודד עם מה שהיא תופסת כבגידה האולטימטיבית של בעלה, מייקל אילסנמי.

אנג'לה דים

בני הזוג, עם פער גילאים בולט של 22 שנים, היו נשואים למעלה מארבע שנים לאחר שנפגשו באינטרנט. למרות זאת, של אנג'לה חוסר ביטחון הוביל לדפוס של התנהגות שליטה וויכוחים סוערים, ולעתים הסלימה לאלימות.

אנג'לה דים

למרות מערכת היחסים הסוערת ביניהם, מיכאל הגיע לארה"ב בדצמבר 2023. עם זאת, לפי הדיווחים הוא ברח אנג'לה תוך חודשיים בלבד – תוך ציון דאגה לבטיחותו הפיזית. של אנג'לה המסע, רצוף אתגרים ומורכבות, כבש את הקהל, ושפך אור על המורכבות של אהבה ומערכות יחסים.

"קארמה אומרת, כשאתה הורס את החיים של מישהו עם שקרים, קח את זה כהלוואה. זה יחזור אליך בעניין".

ארוס ל-90 יום

אנג'לה ידועה בביטויים הגלויים שלה ברשתות החברתיות, שיתפה לאחרונה סליל מחשבון האינסטגרם @Stay_motiivated. בסטורי שלה באינסטגרם, אנג'לה בחרה שלא להזכיר ישירות את בעלה מיכאלאבל העבירה את רגשותיה באמצעות מסר רב עוצמה.

מייקל אילסנמי

הסליל כלל את הטקסט, "קארמה אומרת, כשאתה הורס את החיים של מישהו עם שקרים, קח את זה כהלוואה. זה יחזור אליך בעניין". של אנג'לה ההחלטה לשתף את ההודעה הזו מעידה על תחושותיה לגבי של מייקל המעשים וההשלכות שלדעתה עשויות להמתין לו.

אנג'לה מאז היא משתפת באופן פעיל הודעות סתמיות בסיפורי האינסטגרם שלה של מייקל הופעה חוזרת. עם זאת, בשל התחייבויות חוזיות ופוטנציאל לספוילרים לגבי תוצאת מערכת היחסים ביניהם ארוס ל-90 יום: באושר ועושר?אנג'לה נמנעת מלחשוף פרטים ספציפיים על מצבה הנוכחי עם מיכאל. הסודיות סביב של מייקל היעלמות מוסיפה לתככים סביב הסיפור שלהם, ומשאירה את המעריצים להוטים לחשוף את האמת כשהתוכנית מתפתחת.

אנג'לה דים

של אנג'לה תגובה ל של מייקל הפעולות קיבלו תפנית פומבית ברגע שנודע לה על הצהרותיו במשטרה, והביעה את רגשותיה באמצעות הודעות סתמיות באינסטגרם. למרות הנסיבות, אנג'לה בחרה להדגיש את ברכותיה מול הונאה ובגידה, ושיתפה מחדש מסרים שהדגישו את חוסנה. פוסט מחדש אחד הדגיש את הרעיון שהאשמתם בתגובה לחוסר כבוד מהווה מניפולציה, תחושה ש אנג'לה נראה שהדהד עמוקות.

מייקל אילסנמי

בזמן אנג'לה נמנע ממתן שם ישירות מיכאל בפוסטים שלה, היעד המיועד של ההודעות שלה היה ברור. באמצעות פעילותה במדיה החברתית, אנג'לה הבהירה היטב שהיא מרגישה פגועה ונבגדת על ידי של מייקל פעולות, מה שמותיר את המעריצים מסוקרנים מהדרמה המתפתחת בין בני הזוג.

"אם יש לך תחושת בטן שמשהו לא בסדר לגבי מישהו או מצב, סמוך על זה."

של אנג'לה פוסט מחדש לאחרונה מעמוד האינסטגרם @Subconsciousthinker הציג הודעה נוקבת: "אם יש לך תחושת בטן שמשהו לא בסדר לגבי מישהו או מצב, סמוך על זה." בזמן אנג'לה נמנעה מלהזכיר שמות במפורש, החלטתה לחלוק את המסר הזה רמזה על המהומה הפנימית שלה בנוגע ליחסיה עם מיכאל.

ארוס ל-90 יום

הרלוונטיות של הפוסט ל של אנג'לה חוויות עם מיכאל היה ברור. למרות החשדות הראשוניים לגבי של מייקל כוונות ובגידות העבר שלו, אנג'לה בחר להמשיך איתו במערכת יחסים, ואפילו הביא אותו לארה"ב כשהמצלמות מתגלגלות. של מייקל נבדקו בגידות חוזרות ונשנות של אנג'לה אמון, ובכל זאת היא בחרה לסלוח לו יותר מהזדמנות אחת.

אנג'לה דים

מעניין, אנג'לה כבר הכינו מסמכי גירושין לפני שהופיע יום 90: המפלט האחרון, המעיד על חששותיה לגבי עתיד מערכת היחסים ביניהם. דרך הפוסט המחודש שלה, אנג'לה נראה היה שמשקף את החשיבות של לסמוך על האינסטינקטים של האדם ולנווט את המורכבות של אהבה ואמון בנסיבות סוערות.

אנג'לה דים

של אנג'לה מערכת יחסים עם מיכאל קיבלה תפנית דרמטית נוספת כשהיא מתמודדת עם ההחלטה לתת לו הזדמנות נוספת. למרות שבהתחלה קרע את מסמכי הגירושין והעניק מיכאל הזדמנות נוספת לתקן את מערכת היחסים ביניהם, אנג'לה כעת הציב אולטימטום חמור, ואיים עליו בגירושים.

אנג'לה דים

אנג'לה חשפה כי היא נעזרה בשירותיהם של שלושה עורכי דין, כל אחד גובה סכום מדהים של 10,000 דולר לשעה. היא דחקה מיכאל להבטיח גם ייצוג משפטי, המעיד על חומרת המצב.

מייקל אילסנמי

בזמן מיכאל הוא שתק בתוך השערורייה, הוא הודיע ארוס ל-90 יום: באושר ועושר? צופים שהוא אינו שומר על נוכחות כלשהי בפלטפורמות המדיה החברתית.