כוכבת "בית הקיץ" לינדזי האברד מכפילה את האשמת האקס קרל רדקה בשימוש בקוקאין

לינדזי האברד האשימה את ארוסה לשעבר, קארל רדקהשל שימוש בקוקאין במהלך הפרק של יום חמישי של בית קיץ.

כוכבת הריאליטי המטורללת פנתה לסטורי באינסטגרם שלה ואמרה – "אחרי שצפיתי בפרק השבוע, הלוואי והייתי משתמשת בניסוח טוב יותר".

לינדזי האברד

היא הוסיפה – "הייתי רגשנית ונפגעתי ממה שהתרחש מוקדם יותר בלילה ומה שאמרתי היה אמור להיות שיחה פרטית בבית עם אחת החברות הכי טובות שלי".

לינדזי המשיך – "מעולם לא פקפקתי בפיכחון שלו לפני הרגע הזה ומהיום הראשון הייתי התומך הכי גדול שלו. תמיד הייתי שקוף בתוכנית לגבי הרגשות שלי ונשענתי על החברים שלי לתמיכה וזו הייתה הכוונה היחידה שלי כאן".

קארל רדקה

לינדזי האברד משתמע שארוסה דאז היה במצב שונה מספר פעמים במהלך הפרק. לינדזי, מי היה מאורס קרל עד אוגוסט האחרון, אמרה לבת ביתה, גבי פרסקודשביטולו של רגשותיה הפגין התנהגות ש"הזכירה מאוד, כמו, קרל על קוקאין".

קארל רדקה

אמנדה בטולה מאוחר יותר אמר במועדון את זה לינדזי טען של קרל – "הוא כל כך מרושע אליי. אני לא יכול לעשות את זה. אני חושב שהוא על משהו."

לינדזי מתייחסים גם קרל בתור "קוקאין קארל" לאחר שעזב את המועדון. טענתה הועמדה בסימן שאלה לאחר מכן גבי טען זאת קרל "נשמע כמו אדם מפוכח" במהלך שיחת טלפון באותו לילה.

לינדזי האברד

בני הזוג פנו של לינדזי "מילים פוגעות" למחרת בבוקר.

"אני פיכח-מלך," קרל התעקש. "באותו רגע, לא היית. שתית כל היום ואתה גס רוח ותוקפני כלפיי כשאני מנסה לתמוך”.

לינדזי האברד

קרל החליט להתפכח לאחר שאחיו, קרטיס, מת ממנת יתר באוגוסט 2020.

"זו קריאת השכמה," שיתף עובד לאברבוי במהלך הפעילות "בית קיץ" מפגש מחודש במאי 2021. "זה היה דרך שאחי עבר, וברור שהנתיב שבחרתי יכול לפעמים להוביל אותי בדרך זו. אני לא יכול לחיות ככה."

לינדזי האברד

חודש שעבר, קרל אמר לדף שש שקשה לראות את האקסית שלו מפקפקת בפיכחון שלו בתוכנית.

"לראות את זה בחזרה, זה לא נוח, ובמיוחד, אתה יודע, כשאתה במערכת יחסים וזה מובא כשהייתי מאוד מרוכז ובאמת מנסה להישאר על המסלול", אמר לשקע. "כל מי שמכיר אותי יודע שאלכוהול וקוקאין היו הבעיות שלי. לא נגעתי בהם כבר שלוש שנים, אז כל הכבוד על זה. אני גאה בזה".

הוא הוסיף – "למרבה הצער, זה הולך להיות משהו שאכן מדברים עליו בעונה הזו".

לינדזי האברד

לינדזי ו קרל נפגשו בזמן צילומי תוכנית הריאליטי, ב-2017. קרל הוצע באוגוסט 2022 בחוף בהמפטונס כשהמצלמות התגלגלו. הסצנה הוצגה במהלך עונה 7 של "בית קיץ." קרל סיים את האירוסין רק שלושה חודשים לפני שהזוג היה אמור לקשור את הקשר במקסיקו.

"זה היה מפחיד. זה היה מבלבל. זה היה רגשי. ואני מרגישה ממש רע עם איך שהכל הסתדר בסופו של דבר. אם הייתי יכול לחזור ולעשות משהו קצת יותר קל או טוב יותר, הייתי עושה את זה" קרל אמר במהלך הופעה בנובמבר בפודקאסט "Salty With Captain Lee".

קרל רדקה

קרל ציין בזמנו שהוא עדיין מאמין שניתוק הקשר עם האקסית שלו הוא לטובה, והוסיף – "אני בהחלט חושב לינדזי ואני הולך לכיוונים נפרדים יהיה בריא יותר עבורנו בטווח הארוך".