כוכבת ארוס 90 יום יולנדה הדלפה זרקה! קרא טקסטים של פצצה שנשפך על ידי החבר לשעבר שלה ג'ון

ארוס בן 90 יום אִישִׁיוּת, יולנדה ליקנפרדה מהחבר שלה, ג'ון, לאחר מערכת יחסים של שלוש שנים. סיפרו מקורות רדאר אונליין זה היה ג'ון שסיים את העניינים לאחר שדרמה בין השניים גלשה לרשתות החברתיות.

יולנדה ליק

ג'ון האשים את בוגר TLC בכך שפרץ לביתו והגיע לחבריו הקרובים במהלך הסכסוך.

"להתקשר לכל החברים שלי (והמשפחה) בעבודה היא רמה נוספת של משוגע ונואש", ג'ון כתב באינסטגרם Stories שלו. "אני ומשפחתי סיימנו עם השטויות שלה (אימוג'י ליצן).

יולנדה ליק

ג'ון פרסם הודעת טקסט לכאורה יולנדה כביכול שלח את חבריו ובני משפחתו, לצד הצהרתו.

בהודעת הטקסט נכתב – "היי זה יולנדה … כל כך מצטער לחדור רציתי לדבר איתך ועם אשתך!!! בבקשה בבקשה אל תזכיר ג'ון התקשרתי. חשוב לא כמו ג'ון יש לו מזג רע על כך שהגעתי לחברים שלו."

יולנדה ליק

של ג'ון נציג כביכול פנה ל-TLC, לפי האאוטלט, וטען שהלקוח שלהם "לא צריך להיות נתון לזה". הנציג הוסיף את זה ג'ון עשוי לנסות לקבל צו מניעה אם של יולנדה "התעלולים" נמשכו.

במייל נכתב – "אנא הודע לי איזו הגנה אתה מציע לו וסיוע או אם עלי להביא את עורך הדין שלנו."

יולנדה ליק

הוצגו בפני הצופים יולנדה עוד בשנת 2021, בתוך הרומן הצפוי שלה עם שפמנון בסדרת ספין-אוף, "ארוס 90 יום: לפני 90 הימים." אמא לשישה נפגשה והתאהבה וויליאמס, גבר ממנצ'סטר, אנגליה, לאחר מות בעלה. הצמד, שהתחבר דרך אינסטגרם, תכננו להיפגש באופן אישי, אבל הקשר הלך הצידה לאחר מכן וויליאמס לא יכולתי לתת שם לשדה תעופה מקומי יולנדה לקבוע כיעד שלה.

יולנדה ליק

זמןקצר לאחר מכן, של וויליאמס אינסטגרם החשיך ו יולנדה נסחטה על ידי אישה שאיימה לחשוף תמונות אינטימיות ששלחה אליהן וויליאמס.

מאוחר יותר היא הציגה ג'ון למעריצים ועוקבים במהלך הופעה וירטואלית על "90 יום חושפים הכל." היא כינה את עניין האהבה החדש שלה "הכל", ואת "הלהבה התאומה" שלה.

יולנדה ליק

יולנדה היה מעורב בעבר רומנטית עם "רווקה" אלום, ג'וש סייטר.

יולנדה ו ג'וש הודיעו על אירוסיהם, באוקטובר 2020.

"לכל מי ששלח לי הודעה במהלך השבועיים האחרונים, כן אני וגם יולנדה נמצאים ביחד", ג'וש כתב בזמנו, מתהדר של יולנדה טבעת אירוסין יהלום. "לפעמים קצת זמן בנפרד הוא כל מה שאתה צריך כדי להבין שמה שיש לך הוא אמיתי. הרגע הכנסנו את הארוס ל-90 יום babbbyyyyy! בוני וקלייד פורווה."

יולנדה ליק

יולנדה פרסם מחדש את התמונה עם הכיתוב – "אייייייייי!!!"

ג'וש הודיעו כי הזוג הפסיק את החודש הבא.