עדן פינס

כוכבי רשת ישראלים מדגמנים מסכות

כוכבי רשת ישראלים מדגמנים מסכות בקמפיין קורונה של משרד הבריאות. און רפאלי, האח והבן של, הדוגמנית עדן פינס, אושיית הקולינריה מיכאל אנסקי, גיא הוכמן, ליאל אלי, שגיא ביטבוקס, המנחה ירדן הראל, הדוגמנית יעל שלביה ומשפחתו של מיכאל ספיר השתתפו בקמפיין מודעות חדש של משרד הבריאות צפו בסרטונים ובקליפ.
כוכבי רשת ישראלים הם כנראה הפרזנטורים הכי טובים של מסיכות וזהירות מקורונה. משרד הבריאות גייס כמה מבכירי כוכבי הרשת בישראל ובהם און רפאלי, האח של בר והבן של ציפי ושחקן בפני עצמו, את הדוגמנית ההורסת עדן פינס, אושיית הקולינריה ומנחת מאסטר שף מיכל אנסקי. כוכבי הרשת הישראלים הצעירים: גיא הוכמן, ליאל אלי ושגיא ביטבוקס לצד המנחה ירדן הראל, הדוגמנית יעל שלביה ומשפחת ספיר לקליפ מודעות קורונה. קבלו את הסרטונים והפוסטים של כוכבי הרשת והסלבס הישראליים.

עדן פינס לא לוקחת סיכונים

 

עדן פינס בצילומים לקמפיין

עדן פינס
עדן פינס בקמפיין משרד הבריאות צילום מסך מדף האינסטגרם של משרד הבריאות

ליאל אלי- כוכבי הרשת של ישראל

גיא הוכמן מחפש ינשופים

און רפאלי זהיר

מיכל אנסקי קוראת לכם ללכת להיבדק

ירדן הראל עם הכובע והמסיכה

 

View this post on Instagram

 

סרטון חשוב מאוד❗️זוכרים ששנת 2020 נכנסה בקול תרועה? הייתה תחושה של שנה חגיגית כזאת, בלתי נשכחת… אבל לשנה הזאת היו תוכניות משלה והיא אכן תהיה בלתי נשכחת רק בנסיבות אחרות. בקיצור, נראה שהקורונה כאן כדי להישאר בזמן הקרוב אבל לפחות אנחנו השתכללנו ומעכשיו אפשר לעשות בדיקות קורונה בלי צורך בהפנייה, בקלות ובחינם. אז אם למשל נקלעתם למצב שהיו בו הרבה אנשים (כמו שקרה לי) או כל סיטואציה אחרת שבה יש לכם ספק קל… לכו להיבדק זה ממש פשוט. #אם_יש_ספק_אין_ספק גם אם יש וגם אם אין לכם תסמינים – כולם נבדקים! @health.gov.il

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on

יעל שלביה, אם יש ספק אין ספק

מיכאל ספיר והילדים בקמפיין

 

הקליפ של משרד הבריאות עם ההאשטג #אם_יש_ספק_אין_ספק