ישראל קטורזה בפוסט מרגש לדורין בתו המאומצת ובתה של רעייתו סורלה קטורזה.בפוסט מרגש ליום הולדתה ה30 הוא כותב:"נכנסת לי לחיים ואל הלב".

קטורזה בן ה52 נשוי לסורלה ואב לשבעה ילדים ששישה מהם משותפים לו ולסורלה קטורזה ( דור קטורזה, עידן קטורזה, ליעד קטורזה, עדן קטורזה, אדל קטורזה, ועידו קטורזה) וכמובן לדורין בתה של סורלה אותה אימץ בגיל 5. היום הוא פרסם פוסט מרגש במיוחד לדורין.

דורין שלי חוגגת 30.

ישראל קטורזה
ישראל קטורזה ובתו דורין. צילום מסך מדף האינסטגרם של קטורזה


"בחרתי את התמונה הזו כי היא אומרת המון על כל מה שאני מרגיש כלפייך.היא צולמה בחתונה שלנו.לא הרבה יודעים אבל כשהכרתי את סורלה את היית כבר בת 5 בערך,לי לא היו ילדים ואת פתאום ניכנסת לחיי ולליבי.כולם התאהבו בך ישר,אני זוכר את היום הראשון שהבאתי אותך לבית הוריי כשלא ידעתי איך הם יקבלו את זה שפתאום יש לי ילדה .אבל שוב האהבה שלך והחום שאת יודעת לפזר לכל עבר הביאו לכך שאת הפכת להיות הנכדה שהם ממש אוהבים".

אמשיך לחבק אותך ולשמור עלייך ולדאוג שתמיד תהיי מאושרת

 


"התמזל מזלי ועברנו לגור ביחד והפכתי לאבא בין לילה אבל זו את שאימצת אותי ונתת לי את הביטחון שאני מסוגל ויכול.עברנו כל כך הרבה ביחד.תמיד דאגתי שיהיה לך הכי טוב שאפשר ושאת תהיי הכי טובה בהכל.ואת הכי טובה בהכל.מי שמכיר אותך מקרוב יודע שאת עדיין ילדה בנפשך בדיוק כמו בתמונה,מי שמכיר אותנו יודע שאת תמיד גורמת לי אושר גדול כמו בתמונה,וכמו בתמונה אני תמיד אמשיך לחבק אותך ולשמור עלייך ולדאוג שתמיד תהיי מאושרת".

"אני מאחל לך בריאות טובה,מאחל לך שתמצאי את הזוגיות שכל כך מגיעה לך,זוגיות שתכבד אותך ותעריך כל שניה שאת תהיי נוכחת שם.
היום שאת בת 30 אני רוצה להגיד לך תודה על כל השנים האלה שהכנסת אותי לחייך ,ושנתת לי את האפשרות לאהוב את אמא שלך ולהכנס לחייה ותודה שנתת לי את האפשרות להביא לך עוד 6 אחים ואחיות ושנינו יודעים שבלי הנוכחות שלך והעזרה שלך זה לא היה קורה.אוהב אותך המון ובטוח שנדע לחגוג בימים שפויים יותר".

הראשונה להגיב הייתה חברתו רותם אבוהב שאיחלה מזל טוב לדורין בצירוף לב אוהב.

ישראל ודורין קטורזה

 

View this post on Instagram

 

זו דורין …היא ילדתה של אשתי מנישואים קודמים והיא הילדה הראשונה שלי.(ואני אוהב אותה בטירוףףף).בעקבות הסגר שמגיע והחלטה שמותר להעביר ברכב ילדים של זוגות גרושים, אני פונה לרשויות אם אתם תופסים אותי איתה ברכב אני רק מחזיר אותה הביתה.(וכן היא רווקה).

A post shared by Israel Katorza ישראל קטורזה (@israelkatorza) on

 

ישראל וסורלה- זוגיות של אהבה

 

View this post on Instagram

 

יום אהבה שמח לכולם… תאהבו אותה כל השנה אבל הכי חשוב תכבדו.

A post shared by Israel Katorza ישראל קטורזה (@israelkatorza) on