אחרי מאבק לא קל בג'וקים הגיעו ירדן ויזל ואן זיוי לנקודת הסיום הראשונה של המירוץ למיליון ואחרי שהעלו פוסט מסכם באינסטגרם זכו לפרגון מנטע ברזני.

"נקודת סיום ראשונה של עונת האולסטארס! היה סופר מאתגר ומלא בג׳וקים אבל העיקר שאן התגברה על הפחד ובהכרה מלאה" כך סיכמה ירדן ויזל את פתיחת המירוץ למיליון אולסטארס לאחר שהיא ושותפתה אן זיוי שהתקשתה לצלוח את משימת הדגים בשוק בשל פוביה מג'וקים שמילאו את המקום הצליחו להגיע בזמן אל נקודת הסיום. "הכי אלופות בעולם" כתבה להן נטע ברזני הדוגמנית המתחרה במירוץ יחד עם אחיה עומר לאחר שגם הם הפכו לסלבס ונקראו אל העונה הנוכחית של המפורסמים.

ירדן ויזל
ירדן ויזל ואן זיוי צילום מסך מערוץ 13

בשייש האחרון התפרסמה גם כתבה נרחבת במוסף 7 לילות של ידיעות אחרונות בה חשפה נטע ברזני את ההתמודדות מול הפרעות האכילה אותן חוותה בעקבות ניסיונה להיכנס לעולם הדוגמנות. ברזני תיארה איך הגיעה למשקל של 80 קילו ואכלה את כל החטיפים של עומר אחיה בלילות לאחר שהפרעות האכילה התגברו והפכו למעין בולמיה ממנה סבלה ברזני שהתמודדה גם עם קדחת קרום המוח. נטע ברזני הינה אחת מהדוגמניות האהובות במירוץ למיליון ואף הכניסה בעונה בה ההתחרתה והגיעה למקום החמישי את מונח הקאלט "מה נשמע" שכבש את הצופים.

 

ירדן ויזל הדוגמנית החייכנית


לאחרונה הצטרפה נטע ברזני רגע לפני המירוץ לירדן ויזל בצילומי קמפיין דוגמנות לצדו של הזמר איתי לוי. ירדן ויזל היא דור שני למירוץ לאחר שגם אמא שלה התחרתה עם בת זוגה טלי רז בן ארי . גילי ויזל חגגה השנה יום הולדת 56 אך היא ממשיכה להיות צעירה לנצח וחוגגת בהשקות כאילו אין מחר.

חברת ילדות אחרת של ירדן ויזל שהיא גם חברה של אן זיוי, רותם רביבו זכתה לפני כשבוע לברכת יום הולדת חמה במיוחד מירדן:"יום הולדת שמח לאחת שאיתי מגיל 14!יותר מעשור שאני חלק מהחיים שלך ואת מחיי,כמה דברים עברנו ביחד! זכיתי לצבור איתך כל כך הרבה חוויות, להיות לצידך ואת לצידי בכל קושי ומכשול, לתמוך לחזק להרים וגם לאפס כשצריך.אני מאחלת לך שתיהי מאושרת, תגשימי את עצמך ותישארי כמו שאת- בן אדם עם לב זהב וחברה נאמנה שתמיד שם כשצריך ❤️ תזכרי שאני לנצח אהיה מאחורייך. אוהבת אותך!".

נטע ברזני
מימין נטע ברזני איתי לוי וירדן ויזל צילום עופר חג'יוב

 

View this post on Instagram

 

יום הולדת שמח לאחת שאיתי מגיל 14! יותר מעשור שאני חלק מהחיים שלך ואת מחיי, כמה דברים עברנו ביחד! זכיתי לצבור איתך כל כך הרבה חוויות, להיות לצידך ואת לצידי בכל קושי ומכשול, לתמוך לחזק להרים וגם לאפס כשצריך. אני מאחלת לך שתיהי מאושרת, תגשימי את עצמך ותישארי כמו שאת- בן אדם עם לב זהב וחברה נאמנה שתמיד שם כשצריך ❤️ תזכרי שאני לנצח אהיה מאחורייך. אוהבת אותך!

A post shared by YARDEN VIZEL (@yardenvizel) on