ירדן הראל פונדקאות זה כל הסיפור. בחמישי האחרון נערך אירוע חגיגי לרגל פתיחת סניף הדגל הראשון של המותג היפני  "קסימי ווג", בקניון עזריאלי בתל-אביב.ירדן הראל התייצבה ודיברה על הליך הפונדקאות

ירדן הראל כוהנר וגרינר

הכניסה לסניף החדש עוצב כרחוב  בטוקיו אליו הגיעו סלבס, מובילי דעת קהל ואנשי עסקים, להרגיש שעה קלה ביפן.  האירוע החל במינגלינג, לצד מנות פינגר ועמדת דיגיי תוססת במיוחד. בין המפורסמות נראו: לירן כוהנר, ליהיא גרינר וירדן הראל– שבימים אלו פרסמה על הליך הפונדקאות עם בעלה ושהשניים מצפים לתאומים.

ירדן הראל
ירדן הראל בהשקת קסימי ווג ישראל צילום אסף לב

ירדן הראל פונדקאות

בין השלוש התפתחה שיחת בנות, על הורות, הריון ומה שבניהם. כשהן מחליפות אחת עם השנייה טיפים על שעות שינה, מקלחות, גזים, והיחסים עם הבעל אחרי הילדים. כוהנר שמיהרה לטיסה לאמסטרדם, הצליחה לרכוש בובה לבתה ופיצ'בקס לבית.  ליהי גרינר  לא חסכה  בשאלות על פרסום ההודעה של ירדן הראל בנושא הפונדקאות המדובר. ירדן בתגובה אמרה: "חשבנו על זה הרבה, אבל כשכבר קיבלנו את ההחלטה היינו שלמים איתה".

לירן כוהנר
לירן כוהנר בהשקת קסימי ווג ישראל צילום אסף לב

ליהיא גרינר לירדן : "ואוו אמא לתאומים זה חתיכת ברכה ! זה וואוו!…. הטיפ הכי טוב שאוכל לתת לך זה לקחת נשימה עמוקה. נו טוב ואולי גם קצת ציפרקלס".

ליהיא גרינר
ליהיא גרינר בהשקת קסימי ווג ישראל צילום אסף לב

ירדן הראל עם מסר לאומה: "קודם כל אני רוצה להגיד תודה רבה לאנשים המדהימים ששולחים לי הודעות ומתייעצים איתי".  והוסיפה- "התהליך שאני עוברת הוא לא פשוט, אני מאחלת לכולם שהחלומות שלהם יתגשמו". כשנשאלה על ההכנות של החדר לתאומים: "עדיין לא התחלנו, שלב אחרי שלב".

לקראת סיום האירוע, רוני ופרדי אינסאז בעלי רשת קסימי ווג, פינקו כל אחת במוצרים שבחרו ממגוון הקולקציה.

ירדן הראל מאושרת

 

View this post on Instagram

 

חזרתי אתמול לארץ ישר לשקיעה המושלמת הזאת ?? *וגם למאה אחוזי לחות (העיקר שגפן מבסוט)

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on