אמש בישרה כוכבת הרשת, ירדן הראל,  כי עברה לידה שקטה וההריון שהצליח לרגש רבים הסתיים בצורה טרגית. ירדן הראל שתמיד מייצגת אופטימיות ושלוות נפש סיכמה בפוסט: "אנחנו נפרדים ואוהבים אותך תמיד, אמא, אבא, גפן ולני. בבקשה תשמור על האחים הגדולים שלך מלמעלה.

לפני פחות מחודש ריגשה הראל את הגולשים עם תמונת הריון שלצידה. התאומים שנולדו בפונדקאות וכתבה: "החלום שכבר מזמן הפסקנו לחלום התגשם".

צילום מסך מתוך אינסטגרם

אמש החלום נשבר. והראל פרסמה פוסט קורע לב: "שם הבטן שהענקנו לך הוא ניסים. כי היית הנס שלנו. גיליתי אותך בשלב מתקדם. רגע לפני חודש שישי ובזכותך הגשמתי את החלום שלי לחוות הריון. זכיתי לראות את הבטן שהלכה והתעגלה ויצאה פתאום. כאילו בשנייה- מהיום שידעתי עלייך. את הבעיטות שלך ואת החיבוק העוטף אותך ואותי של עומרי. כדי שירגיש גם. אפילו לידה עברנו אתה ואני יחד."

 

View this post on Instagram

 

שם הבטן שהענקנו לך הוא ניסים, כי היית הנס שלנו. גיליתי אותך בשלב מתקדם, רגע לפני חודש שישי ובזכותך הגשמתי את החלום שלי לחוות הריון.

זכיתי לראות את הבטן שהלכה והתעגלה ויצאה פתאום, כאילו בשנייה- מהיום שידעתי עלייך, את הבעיטות שלך ואת החיבוק העוטף אותך ואותי של עומרי כדי שירגיש גם.

אפילו לידה עברנו אתה ואני יחד. הלב הקטן והטהור שלך לא היה מוכן עדיין לעולם הזה, אבל רציתי לומר לך תודה, תודה שבחרת בי להיות אמא שלך גם אם זה היה רק לזמן קצר.

אנחנו נפרדים ואוהבים אותך תמיד, אמא, אבא, גפן ולני. בבקשה תשמור על האחים הגדולים שלך מלמעלה.

A post shared by Yarden Harel shalom (@yardenha) on

"אפילו לידה עברנו ביחד"

הראל ממשיכה: "הלב הקטן והטהור שלך לא היה מוכן עדיין לעולם הזה, אבל רציתי לומר לך תודה, תודה שבחרת בי להיות אמא שלך גם אם זה היה רק לזמן קצר. אנחנו נפרדים ואוהבים אותך תמיד, אמא, אבא, גפן ולני. בבקשה תשמור על האחים הגדולים שלך מלמעלה.

ירדן הראל
סוף עצוב, צילום מסך מתוך אינסטגרם

התקופה הטובה של ירדן הראל עם גפן ולני מתוך ערוץ היו טיוב שלה