ירדן ג'רבי

ירדן ג’רבי:מדליית ארד ושרשרת חסינות

ירדן ג’רבי היא הכוכבת הבלתי מעורערת של הישרדות v.i.p עם הפיכתה למאמי הלאומית, זכייה בשרשראות חסינות וחשיבה אסטרטגית. בפוסט שפרסמה אחרי שניצחה את עידן חביב בקרב על שרשרת החסינות ובדיוק ארבע שנים אחרי זכייתה במדלייה היא כותבת:”צלקת חדשה מצטרפת לאוסף שלי”.
ירדן ג’רבי היא סיפור הצלחה ישראלי עם אליפות עולם בג’ודו, מדליית ארד אולימפית והמון אהבה למדינה ולדגל. ההחלטה להצטרף להשרדות v.i.p לצד עידן חביב, אסי בוזגלו, אלינה לוי, אלה איילון, רגב הוד, בני ברוכים ושאר החברים הפכה אותה לדמות האהובה בישראל כיום.

ירדן ג’רבי במשימה. לא מוותרת. צילום מסך

אמש ניצחה ג’רבי בקרב של למעלה משלוש שעות בו נתלתה על קורת עץ מסתובבת את כל הגברים בשבט כולל קרב מותח מול בן זוגה הטלויזיוני, עידן חביב ולאחריו העלתה פוסט בפייסבוק שחוש את כוחה הפיזי והמנטלי ובו כתבה:”לא יודעת אם אי פעם יצא לכם, אבל כשנתלים 3 שעות על עמוד הפיזיות מאבדת משמעות.בכל שלב יש כאב וסבל, ובראש עוברת המחשבה אני לא יכולה יותר.ככל שעבר הזמן, הגוף שלי הוכיח לי שהוא לא שוכח 22 שנים בהם פיתחתי כוח סבל, על איך להתגבר על הכאב ולא לחשוף את החולשות”.

”דווקא היום המשימה שודרה, לפני 4 שנים, עמדתי על הפודיום במשחקים האולימפיים בריו בגאווה אינסופית, סימבולי לזכות בשרשרת החסינות במשימת סיבולת.הספורט לימד אותי כל כך הרבה, בין היתר ואולי החשוב ביותר שאין דבר העומד בפני הרצון, החוסן מנטלי, וכמה המוח הוא שריר שצריך לטפח, לחזק ולזכור שבכל רגע שאצטרך, אדע להשתמש בכלים שלמדתי בקריירה האולימפית שלי בצורה הטובה ביותר”.הוסיפה ג’רבי וסיימה ב:”ברוכה הבאה לאוסף הצלקות שישארו איתי לכל החיים”.

ירדן ג’רבי כבשה את הצופים של הישרדות בשל שילוב קטלני בין כוח רצון ויכולות מנטליות לבין יכולות פיזיות החל מהמשימה בה אכלה את העטלף וניצחה את עידו קוזיקרו, דרך היכולת שלה לייצר בריתות חזקות וכלה בעובדה שכל השחקנים במשחק מנסים להפיל אותה בשל עוצמתה השקטה.

צפו בפרומו של ירדן ג’רבי לקראת עליית התכנית

צפו בירדן ג’רבי בקרב

1 מחשבה על “ירדן ג’רבי:מדליית ארד ושרשרת חסינות”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן