יער שבתאי ביתו של מפכ"ל המשטרה הנבחר, יעקב שבתאי צפויה לככב על המסכים שלכם. הצעירה בת ה24 המשמשת כשוטרת מחזיקה חשבון אינסטגרם פעיל ומעלה סטורים שידליקו את המלהקים של תכניות הריאליטי בישראל. חדשות סלבס שוב עושים עבורכם את העבודה הקשה.

יער שבתאי מעריצה את אבא שלה, ניצב יעקב שבתאי שנבחר לתפקיד המפכ"ל.

קבלו את כל הפרטים על מי שצפויה להיות הכוכבת האמיתית של משטרת ישראל. היא בת 24 שוטרת במשטרת ישראל שעבדה בתחנת חדרה ומי שכרגע יש לה רק 9000 עוקבים אבל צפויה להגיע לעשרות אלפים כבר השנה.

אם אתם מלהקי תכניות ריאליטי. הקצינה הצעירה היא הדבר הבא. שילוב של מראה מוצלח במיוחד. רקע משפחתי עשיר. ובעיקר יכולת ליצירת פוסטים שגורפים אלפי לייקים. אין מלהק שיראה את התמונות של יער בבגד ים ולא יחלום עליה בבית האח הגדול. עושה פוליטיקה עם בגדדי ורונית הביביסטית.

לכבוד יום הולדתו של המפכ"ל החדש שנולד ב11.11 כתבה יער:2211.11. אין תאריך מדויק יותר לציונו של היום בו נולד האדם מספר-1 בחיי. מזל טוב לילד הפלא הנצחי".

"אבא,החבר. מורה הדרך. השותף לשגעונות. לצחוק ולשטויות והמודל לחיקוי הכי משמעותי ונכון שיכולתי לבקש,תודה על היותך אתה. תודה על הזכות להיות הבת שלך ולשאוב מהערכים והעוצמה שבך" הוסיפה יער  ליום הולדתו.

המפכ"ל עם העיניים הטובות

 

השבוע הודיע השר לביטחון פנים אמיר אוחנה כי ניצב יעקב קובי שבתאי. הוא המיועד לתפקיד המפכ"ל הבא. ניצב שבתאי או מפקד מג"ב נחשב לגיבור וקצין מוערך שזכה בשני עיטורים על תפקודו כלוחם במספר מבצעים.

יער ויעקב קובי שבתאי חוגגים

יער שבתאי
יער שבתאי וניצב קובי שבתאי צילום מסך מתוך האינסטגרם של שבתאי

חדשות סלבס מצדיעים לשוטרת מספר 1

יער שבתאי
יער שבתאי הקצינה הכי לוהטת במשטרה צילום מסך מתוך הסטורי של שבתאי

יער על אזרחי

יער שבתאי
יער שבתאי על אזרחי. צילום מסך מעמוד האינסטגרם של יער שבתאי

 

שרון חיון החבר לשעבר של יער

 

View this post on Instagram

 

A post shared by sharon hayon (@sharon_hayon)