יעקב בוזגלו, "הילד ענק" מככב לצד אסי בוזגלו כוכב הישרדות V.I.P' הכדורגלן מאור בוזגלו ושאר בני משפחת 'הבוזגלוס" וכמובן גידי גוב בפרסומת חדשה של בזק שלא תצא לכם מהראש, אולי מהאוזניים.אזהרת ההתמכרות
יעקב בוזגלו הפך מכדורגלן עבר והמנהל של מאור בוזגלו (השניים נפרדו לאחרונה) לסלב ישראלי ועכשיו מגיעה גם הפרסומת. עד שתגיע העונה החמישית של סדרת הקאלט "הבזוגלוס" בכיכובה של משפחת הכדורגל המלכותית מבלה בוזגלו את זמנו בפרסומת מצחיקה וממכרת לבזק שאנשי הפרסום שלה יודעים לגייס פעם אחר פעם את הסלבס הכי חמים בשוק.

יעקב בוזגלו. צילום מסך

אחרי ארבע עונות בהן נדחק אסי בוזגלו לתחתית הרשימה של האחים לבית משפחת בוזגלו ולאחר שקנה את עולמו בהשתתפותו בתכנית הישרדות V.I.P מככב השייח אסי בוזגלו הצ'ילבה של אלינה לוי גם בפרסומת החדשה בה מגלים כל בני המשפחה המורחבת כי האבא בוזגלו ניתק להם את הווי פיי.

בפרסומת עצמה משתתפות גם כל הכלות:פאני בוזגלו, גרושתו של אוהד, עדי בוזגלו, רעייתו של אסי בוזגלו שעברה לאחרונה סדרת שיפוצים מרשימה, הדוגמנית מירן בוזגלו, רעייתו של הכדורגלן מאור בוזגלו וגם מעצבת בגדי הים נטליה בוזגלו אשתו של האח הצעיר, אלמוג בוזגלו מהפועל חיפה.

יעקב נחשב לאחת הדמויות הססגוניות בכדורגל הישראלי וכמי שידע למנף את כישוריו של בניו על מנת לייצר הכנסות גבוהות וכמובן למנף גם את עצמו. לאחר קריירה ארוכה ככדורגלן בעמדת הקשר החל לשמש כסוכנו של בנו מאור אחד מכוכבי הכדורגל הגדולים בישראל תוך שהוא מנהל מלחמות עקשות עם ראשי קבוצו כדורגל מובילות בארץ שלטעמו לא כיבדו מספיק את כישוריו של מאור בוזגלו.

את הקריירה הטלויזיונית שלו החל באדיבותו של אסי ישראלוף עם חיקוי בלתי נשכח  בתוכנית הספורט הסאטירית "בובה של לילה" עשם גם נוצר הביטוי שכל כך מזוהה איתו : "הילד ענק!" אותו מקפיד גם גיא זוארץ מנחה הישרדות להזכיר בכל משימה בתכנית לאסי. גם את הביטוי מינף יעקב בעל החשיבה העסקית לאחר שהוציא ספר בשם "הילד ענק האבא חיידק" כשהוא מתרוצץ לצד אשתו חני ברחבי הארץ כדי לקדם אותו. בשנה האחרונה השתתף בסדרה עוד ניפגש בערוץ 11 של תאגיד השידור בה ניסה לחדש את הקשר עם אחיו החרדי כמי שנולד למשפחה דתית שורשית.

צפו בפרסומת המלאה: