אבי ה'בוזגלוס", יעקב בוזגלו חוגג 64 שנות כדורגל והמשפחה מפרגנת. חני בוזגלו:"מודה לאלוהים שנתן לי עזר כנגדי".

יעקב בוזגלו בן 64 ולא עוצר

הכדורגלן לשעבר, כוכב ה"בוזגלוס", הבעל של חני הציירת ואביהם של אוהד, אסי מאור ואלמוג בוזגלו חגג 64 שנות פעילות ועישון וכולם פרגנו.

חני בוזגלו העלתה פוסט מיוחד בו כתבה:

 

חני האשה המפרגנת

"נשמה שלי. מזל טוב ועוד הרבה שנים יפות ביחד. מודה לאלוהים שנתן לי עזר כנגדי.  בטוב וברע ובכל העשייה שלנו 39 שנה ביחד יד ביד". כתבה חני בעמוד האיטסגרם שלה והוסיפה.

"אוהבת ומוקירה את טוב ליבך לזולת ובכלל לכולם, תמשיך להנות מכל רגע , אוהבת עד השמיים והמון בריאות".

מה קורה עם הבוזגלוס?

כוכבי משפחת בוזגלו והסדרה 'הבוזגלוס" עסוקים בימים אלו. אסי בוזגלו מתמקד בימים אלו בהריון של אשתו עדי בוזגלו והסתפק בפרגון בפוסט של חני. אוהד בוזגלו וגרושתו פאני בר מוחא חזרו רק בשבוע שעבר מצילומי הישרדות v.i.p מאור ומירן בוזגלו ממוקדים ברשת ואלמוג ממשיך לבעוט על המגרש.


בן כמה יעקב בוזגלו ומה אנחנו יודעים עליו?

יעקב נולד למשפחה דתית בת 9 ילדים בשכונת הקטמונים בירושלים. תאריך הלידה שלו הינו ה-20 לחודש מאי לשנת 1957.

בוזגלו האבא החל את דרכו ככדורגלן בגיל 17 בקבוצת הפועל ירושלים. כמו כן הוא זכה בשלוש אליפויות וגביע המדינה וגם שיחק פעם אחרת בנבחרת ונודע במזגו החם.

הוא ניהל במשך שנים את הקריירה של בנו מאור בוזגלו, הופיע כפרשן באולפנים ואף זכה לדמות ב"בובה של לילה" והוציא את הספר "הילד ענק! האבא חיידק".

בנוסף בשנים האחרונות הוא מככב בסדרה "הבוזגלוס" ולאחרונה כיכב בפרסומת ליס לצד בני משפחתו.

כיום עסוק יעקב בקידום הקריירה של חני כציירת ופתיחת הגלריה שלה. הוא אמנם כבר לא משמש כסוכן של מאור אבל לאחרונה העלה פוסט זועם נגד הפועל ת"א בו כתב:"הפועל ת״א התנהגה בצורה מחפירה ומבישה לכוכב גדול כמו מאור. אנחנו לעולם לא נשכח ולא נסלח. התנהגות כזו מרסקת שחקנים".


הפוסט המלא של חני

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Hani Buzaglo – חני בוזגלו (@buzaglohani)

יעקב בוזגלו מעשן
יעקב בוזגלו. צילום מסך