רגע לפני חגיגות יום ההולדת 42 ודקה לפני כניסתה לאירוע  של המותג VICHY יעל מגלה שהיא חיובית לקורונה ונאלצת נאלצה להישאר לבטל את החגיגות בכירי המותג הבינלאומי וישי חגגו במלון בובו בתל אביב. 

בשבוע שעבר חגגו בכירי מותג הדרמו-קוסמטיקה VICHY. בראשם אילן נפתלי – מנהל חטיבת מותגי הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל. דניאלה פרוסקי -שיאון – סמנכ"לית תקשורת תאגידית וקיימות ושוהם כוכבי – מנהלת השיווק של המותג. במלון בובו בתל-אביב. חגיגה כפולה: הכרזה על שיתוף פעולה שנתי עם הכוכבת יעל בר – זוהר והשקת סרום חדשני.

בר זוהר שהייתה אמורה להגיע כאורחת כבוד לאירוע. במסגרת השקת שיתוף הפעולה. נמצאה חיובית לקורונה. כשערכה בדיקת אנטיגן לפני שיצאה לאירוע. מה שיעל לא ידעה שתכננו גם להפתיעה אותה. ולחגוג לה יום הולדת 42  עם עוגת  ענק. נרות. בלונים. ופרחים…..

מסתבר שיעל תכננה לחגוג  את יום הולדתה בחופשה רומנטית בצפון עם בן זוגה גיא – זו ארץ ונאלצה לבטל הכל וכמובן גם  את הצילומים לתוכנית "רוקדים עם כוכבים".

את האירוע פתח אילן נפתלי וסיפר לאורחים:

"אנו מאחלים ליעל בר זוהר החלמה מהירה. השיתוף פעולה של המותג עם בר- זוהר כולל קמפיינים דיגיטליים. פעילות ברשתות החברתיות. השקות של סדרות ומוצרים חדשים ויצירת תוכן המתחבר לערכי

המותג. לדבריו: יעל בר – זוהר מצטרפת  לפעילותה של ד"ר להבית אקרמן –  מומחית לרפואת עור, המייצגת את הערכים המדיקליים כיועצת המדעית של המותג בישראל."

מי שעלתה בספונטניות לבמה במקום יעל זר זוהר, הייתה מנחת טלוויזיה אחרת:  גליה תורן- חן, שעליה הדיגמה ד"ר להבית אקרמן.

את עוגת יום ההולדת שהכינו ליעל בר זוהר, הבלונים והפרחים החליטו בכירי המותג וישי לשלוח לביתה ברמת השרון,  כהפתעה  כעידוד הבידוד.

מותג VICHY
מימין דניאלה פרוסקי שיאון אילן נפתלי ולהבית אקרמן צלם גדי סיארה

 

מותג VICHY
מימין להבית אקרמן אילן נפתלי גליה תורן חן ודניאלה פרוסקי שיאון צלם גדי סיארה