ינון מגל העיתונאי הימני חווה שבוע עמוס במיוחד עם הידבקות במחלת הקורונה והדחה מתכנית המציאות הזמר במסיכה שם התחפש לקקטוס וביצע את השיר "שמתי לי פודרה". בברנז'ה לא הפסיקו להסתלבט.

ינון מגל העיתונאי הימני שגם שהה לתקופה קצרה כחבר כנסת מטעם מפלגת הימין החדש של בנט ושקד לא מפסיק להפתיע. בתחילת השבוע עדכן מגל כי הוא נדבק בקורונה והערב הוא השתתף בתכנית הזמר במסיכה שמנחה עידו רוזנבלום התחפש לקקטוס והודח ראשון לאחר ביצוע מפתיע לשיר "שמתי לי פודרה".

ינון מגל נדבק בקורונה

לאחר שהתגלה כחולה מאומת כתב מגל בטוויטר:"טוב הגיעה התוצאה: יש לי קורונה. המזל הוא שהחום כבר ירד כמעט לגמרי ואני מרגיש טוב בהרבה ומקווה שזה מאחוריי. הבאסה היא שאני צריך להיות עוד כשבועיים בבידוד וגם לשאר המשפחה, האישה והילדים אסור לצאת מהבית. הקיצר, מי שלא מרגיש טוב שייבדק מיד ושכל עם ישראל יהיו בריאים, אמן".

ינון מגל
ינון מגל צילום מסך

לפני כן העביר מגל ביקורת על משרד הבריאות לאחר שהתוצאה שלו התעכבה:"ביום רביעי התחלתי להרגיש לא טוב התקשרתי מייד לרופא בכללית משם יצרו קשר וקבעו לי תור לבדיקת קורונה רק ליום למחרת: בחמישי, בתל אביב מאז אני מחכה לתשובה.. כבר סהכ ארבעה ימים מרגע שפניתי נראה לי שככה קשה לעצור מגפה".

ינון מגל:חם בקקטוס

 

לאחר שנחשף אמר מגל:"זה כיף, לשיר ולרקוד באנונימיות. אני אוהב מאוד לשיר וגם מעלה ניגונים לטוויטר כל שבוע. זה בא לי בול. בקקטוס חם, מזיע קשה אבל חמוד מאוד". אופירה אסייג השופטת בתכנית ומנחת התכנית אופירה וברקו שם מתארח מגל הופתעה לחלוטין הופתעה ואמרה:"יום שישי הוא יושב אצלי באולפן ולא נותן רמז".

בן כספית מסתלבט

מגל גם הסביר את הרמזים ולפיהם המדליות שייכות לצעדות שלו כילד, הסנדלים בשל העובדה שהוא מרבה לנעול סנדלים, המספרים שייכים לתדרי הרדיו בערוצים בהם הוא שידר ומשרד והמספר 115000 הינו מספר העוקבים של מגל בטוויטר.בחדשות סלבס עפו על הביצוע שלך מחכים להופעה בכוכב הבא.

עמיתו של מגל ושותפו להנחיית תכניתה רדיו בן כספית העלה את תמונת מגל והקטטוס וכתב בתגובה:"לאן נוליך את החרפה?".הדר סגל כתב:"ינון מגל זמר במסיכה, ערוץ ביבי. בפרק הבא ברדוגו".גולש בשם שי רשף הוסיף:"קרע נוסף בימין: ינון מגל פירק את הלהקה עם ריקלין וסגל בשביל קריירת סולו כקקטוס".