עם מינויו של בנט לראש הממשלה הושקה יוזמה פרטית בשם "ימינה חברים". המדובר בקבוצת פעילים המפעילה קבוצת נציגים מוניציפאליים לצד קבוצת פייסבוק ופורטל חדשות של מפלגת ימינה. http://www.yfriends.co.il.

תכירו את ימינה חברים. האתר הלא רשמי של מפלגת ימינה

הפורטל החדש הינו חלק ממיזם חדש המשלב קבוצה פוליטית של נציגים של המפלגה ברשויות המקומיות. זאת לצד כלי תקשורת ובהם אתר חדשות אותו עורכהת הפעילה תמר ציונוב ממודיעין וכן קבוצת פייסבוק פעילה.

במקביל להשבעתו של בנט לראש ממשלת ישראל. לכניסתה של השרה איילת שקד למשרד הפנים ושל מתן כהנא לתפקיד השר לשירותי הדת הושק הפורטל החדש.

מאחורי הקלעים: הנציגים ברשויות

מאחורי הקלעים של הקבוצה עומדים מספר נציגים של המפלגה ברשויות המקומיות ובהם: המשנה לראש עיריית מודיעין מכבים רעות והוגה הרעיון, עמיעד טאוב. המשנה לראש עיריית גבעתיים מושיק גולדשטיין. נציגת השולמנים נעמה צדקיהו. העורכת ואשת הדיגיטל תמר ציונוב וחבר מועצת חריש יוסי גולדמן.

מה תוכלו למצוא באתר ימינה חברים?

בין היתר מסקר האתר את כל הפעילות מאחורי ולפני הקלעים במפלגת ימינה. מעניק מבט מקרוב את הפעילים של המפלגה. כולל ראיונות וכתבות צבע. וכמובן סוקר את הפעילות של השרים וחברי הכנסת של מפלגת ימינה הן בממשלה והן בכנסת. כמו כן תוכלו למצוא באתר קישורים לדפים של חברי המפלגה.

כיום מייצגים את המפלגה: נפתלי בנט ראש הממשלה. איילת שקד שרת הפנים. מתן כהנא שר הדתות. סגן השר במשרד ראש הממשלה אביר קארה. יו"ר הקואליציה, ח"כ עידית סילמן, ח"כ ניר אורבך, ח"כ שירלי פינטו וח"כ יום טוב כלפון.

לכניסה לאתר ימינה חברים של פעילי מפלגת ימינה לחצו כאן 

לכניסה לקבוצת הפייסבוק של פעילי ימינה חברים לחצו כאן 

מפלגת ימינה
ימינה חברים צילום באדיבות פורטל ימינה חברים