שר התקשורת, יועז הנדל פרסם היום שתי פוסטים בהם הוא מברך על רכישת סדרות ישראליות ע"י גורמי תקשורת מחו"ל. הסדרה טהרן נמכרה לחברת אפל והסדרה על ספקטרום נמכרה לאמאזון פריים.

משר התקשורת חה״כ יועז הנדל נמסר: ״אני רוצה לברך את אנשי התאגיד והיוצרים על הישג משמעותי. הפקות מקור שנמכרות ברחבי העולם משרתות את מדינת ישראל במישור הכלכלי, ההסברתי והתרבותי.

טיפוח היצירה בתאגיד השידור מוכיח שההשקעה משתלמת. האזרחים הישראלים מרוויחים תוכן איכותי והתאגיד מרוויח מקורות הכנסה והקטנת התלות בתקציב המדינה.

אני קורא למשקיעים ישראלים לבחון השקעה ביצירות ישראליות ולא רק בחברות הזנק ישראליות. היצירה כמנוע צמיחה, אפעל כדי לקדם ולעודד השקעה נוספת ביצירות מקור ישראליות״.

 

View this post on Instagram

 

מברך את אנשי התאגיד והיוצרים על הישג משמעותי של מכירת הסדרה ׳טהרן׳ לחברת אפל. הפקות מקור שנמכרות ברחבי העולם משרתות את מדינת ישראל במישור הכלכלי, ההסברתי והתרבותי. ‏טיפוח היצירה מוכיח שההשקעה משתלמת. האזרחים הישראלים מרוויחים תוכן איכותי והתאגיד מרוויח מקורות הכנסה והקטנת התלות בתקציב המדינה. ‏קורא למשקיעים ישראלים לבחון השקעה ביצירות ישראליות ולא רק בחברות הזנק ישראליות. היצירה כמנוע צמיחה, אפעל כדי לקדם ולעודד השקעה נוספת ביצירות מקור ישראליות.

A post shared by Yoaz Hendel-יועז הנדל (@yoazh) on

בפוסט נוסף כתב הנדל: ברכות ליוצרי הסדרה "על הספקטרום" הישראלית שנקנתה על ידי אמאזון פריים. עוד אקזיט ישראלי בתחום הטלוויזיה. היצירה הישראלית היא מושא גאווה לאומי. מספקת פרנסה לאלפי עובדי הפקה, שחקנים ויוצרים. מייצרת תוכן איכותי על המסכים והזדמנויות כלכליות. שילוב מנצח. מתחייב לחזק ולקדם תוכן מקומי על המסכים.

לפני כן פרגן השר יועז הנדל לסדרה הישראלית טהרן בכיכובה של לירז צ'רכי. יועז הנדל הוא שר התשורת לאחר שפרש מכחול לבן יחד עם חברו צבי האוזר ועשה קריירה ארוכה כמרצה וכעיתונאי בידיעות אחרונות כולל כתבות רבות עם רענן שקד בהם שניהם מציגים את שני הצדדים של החברה הישראלית מימין ומשמאל. הנדל הוא דתי לשעבר שאהוד בחוגי הציונות הדתית ונחשב לאחר השרים הצעירים המוכשרים בממשלה.