כוכב הכדורגל בעבר ומאמן קבוצת בני יהודה בהווה יוסי אבוקסיס, החליט לצאת ליום שופינג ובילוי בסופ"ש והגיע יחד עם בתו לעופר הקניון הגדול פתח תקווה.

אבוקסיס ובתו הגיעו בצהרי היום ונכנס למסעדה האיטלקית פוקצ'ריה. בתום הארוחה הצטלם אבוקסיס עם שני הטבחים של המסעדה ואף הודה להם מאוד על הארוחה. מיד לאחר מכן  יצאו השניים למסע שופינג רציני בחנויות הקניון כשבראשן דיזל, ריפליי וזארה.

יוסי אבוקסיס במסעדת פוקצריה עופר הקניון הגדול פתח תקווה. (צילום: אסף לוי)

למתעניינים אמר אבוקסיס כי עופר הקניון הגדול פתח תקווה,זהו הקניון האהוב עליו והוא פוקד אותו בכל פעם שמתחשק לו ליהנות מבילוי המשלב קניות.

יוסי אבוקסיס בן ה50 נחשב לאחד מבכירי הכדורגלנים במדינת ישראל והפך גם לאחד מגדולי המאמנים בישראלי והיה מועעמד לאחרונה גם לאימון נבחרת ישראל.

הוא חזר לקבוצת הכדורגל של שכונת התקווה בני יהודה לקראת סוף העונה בה ירדה לליגה הלאומית וכבש בעונה שלאחר מכן את צמרת הליגה הלאומית וחזר לליגת העל אחרי עונה בודדת בבני סכנין הוא חזר לבני יהודה ובמשך שתי עונות רצופות זכה איתה בגביע המדינה ובשנת 2020 מונה להחליף את ברק בכר בקבוצת הפועל באר שבע.

כשחקן היה מזוהה אבוקסיס בעיקר עם הפועל תל אביב איתה זכה בשני גביעי המדינה ובשתי אליפויות (שתי אליפויות נוספות הוא השיג עם ביתר ירושלים) ואף שימש כקפטן והוא אחד השחקנים עם הכי הרבה משחקים בכדורגל הישראלי לאחר שהשתת, ב465 משחקים בליגת העל הישראלית.הוא נחשב לקשר מכונן ולמי שמדורג עד היום במקום השלישי ברשימת המבשלים בליגת העל הישראלית בכל הזמנים.

אבוקסיס בנבחרת ישראל – שחקן ועוזר מאמן

 

כבר בשנת 1996 ערך אבוקסיס הופעת בכורה הנבחרת מול נבחרת רומניה ועד המשחק מול נבחרת צרפת ב2003 הוא היה שותף בכל נבחרות ישראל וערך 35 הופעות רשמיות כקשר וגם כבש שלושה שערים במדי הנבחרת.אבוקסיס שהיה מזוהה עם מאמן הנבחרת אלי גוטמן הצטרף אליו בשנת 2012 כעוזר מאמן ונחשב עד היום למקורב אליו בנו של אלי גוטמן שישמ כעוזר מאמן של אבוקסיס בבני יהודה תל אביב.