יוני בנט בנו של ראש הממשלה סגר את הטיקטוק. בנו הבכור של בנט שהפך לכוכב רשת והפתיע עם הלבבות שסימן יחד עם אחיינו במליאה במהלך נאומו של אביו סגר את האפליקציה החברתית.

יוני בנט על שמו של יוני נתניהו ז"ל

יוני בנט בנם הבכור של ראש הממשלה הטרי, נפתלי בנט ורעייתו הקונדיטורית גילת בנט כבר בן 15 ולא מפסיק לכבוש את הכותרות.

בנט הצעיר קרוי יוני, על שמו של סא"ל יונתן נתניהו. אחיו הבכור של ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו. אותו הדיח השבוע אביו. נתניהו הצעיר הפך לכוכב ברשתות החברתיות וברשת הטיקטוק. אך לאחר ההשבעה סגר את חשבון הטיקטוק שלו ובו עשרות אלפי עוקבים.במקביל גם בויקפדיה נעלם הערך על יוני ככל הנראה בעקבות הנחיה של אביו לצמצם חשיפה. זאת לאחר שבעבר עורר בנט הצעיר סערה כאשר התבטאויות שלו רצו בכלי התקשורת וברשתות החברתיות.

גם בנו הצעיר של בנט נושא שם של לוחם אגדי, שמו הוא דוד עמנואל, על שם סא"ל עמנואל מורנו, איתו שירת בנט בסיירת מטכ"ל. אשתו של מורנו , מאיה מורנו ישבה ביציע הכנסת כאשר הושבע בנט לצידם של ילדיו שבמהלך ההפרעות של אנשי הליכוד סימנו לבבות לאביהם. בתמונה שהפכה לתמונת ההשבעה.

 

גם ראש הממשלה מצטרף לטיקטוק

בחודש פברואר האחרון גם ראש הממשלה נכנס לטיקטוק. בסרטון הומוריסטי שהעלה לרשת הוא ביקש מהגולשים  לעזור לו לעקוף את בנו יוני שהספיק להפוך לכוכב בטיקטוק עם עשרות אלפי עוקבים. "לכל מקום שאני הולך מבקשים ממני 'תשדך לי את הבן שלך', 'אתה אבא של יוני בנט'. חבר'ה אני גידלתי את יוני, לא הוא אותי", אמר בנט והוסיף. :"תעקבו אחרי. נעקוף אותו בלי לאכול מלח".

גם הערך של בנט ג'וניור בויקיפדיה נמחק ב24 השעות האחרונות.
אגב סרטון שצולם בקניון מודיעין באחת ממערכות הבחירות האחרונות ובו נערה צעירה מבקשת מבנט לשדך לו את יוני זכה ללמעלה מחצי מיליון צפיות ברשתות.

 

ילדיו של בנט מפגינים אהבה מהיציע

 

View this post on Instagram

 

A post shared by נפתלי בנט Naftali Bennett (@naftalibennett)

 

יוני בנט
יוני בנט ומשפחת בנט בהשבעה של אביו לראשות הממשלה קרדיט צילום: אריאל זנדברג.