יובל שרף ואורלי זילברשץ  בקניון. השחקנית יובל שרף, המשמשת גם כפרזנטורית של קבוצת קניוני עופר,  הגיעה אמש   לקניון עופר הגדול בפ"ת, לרגל צילומי קמפיין חדש לאתר ההטבות MY OFER. בתפקיד  אורח תשתתף השחקנית המוערכת והאהובה  אורלי זילברשץ.

יובל שרף
יובל שרף קניון עופר הקניון הגדול פתח תקווה (צילום:ספיר אהרון)

זילברשץ, מוכרת ומוערכת בעולם הקולנוע הישראלי ושיחקה באינספור סרטים ישראלים כמו "כנפיים שבורות, "איים אבודים", סדרות, הצגות, ומחזות זמר פופולאריים הנחשבים לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית.

יובל שרף
יובל שרף אורלי זילברשץ עופר הקניון הגדול פת תקווה (צילום: יובל שרף)

שתי השחקניות  שרף וזילברשץ משתפות פעולה זאת הפעם הראשונה  ומדובר בקמפיין שיעלה במהלך חודש מרץ 2020 ויכלול  3 סרטונים שיככבו בבתי הקולנוע, ברשתות החברתיות ושלטים בקניוני עופר ברחבי הארץ. הקמפיין יעסוק בהטבות MY OFER  באופן הומוריסטי בנושא שופיניג, ירידים וקולינריה.

 

יובל שרף בבידוד

 

View this post on Instagram

 

כבר כמעט שבוע שאני לבד בעיר זרה.

בגרמניה. בקלן. מאז שהפכתי לאמא יצא לי לנסוע הרבה פעמים לצורך עבודה או סתם חופשה ולהשאיר בבית את הילדים ולרוב גם את בעלי. אף פעם לא התגעגעתי.

אולי זה לא פוליטיקלי קורקט להגיד את זה; אבל זו האמת. הייתי צמאה ללבד הזה, ללא אחראיות, ללא דאגות לאף אחד. ובעיקר להזכר בעצמי. לבד. ללא גבר לצידי ללא ילדים. אני.

כשאנחנו הופכים להורים, אנחנו באיזושהו מקום עמוק נפרדים מהנעורים, מהעצמי של פעם. אפילו מתאבלים עליו לרגעים, והוא חוזר – לעיתים נדירות. הפעם יש משהו שונה. הפעם אני מתגעגעת. כל כך חיכיתי לה. לנסיעה הזו. לברוח מהבית, מהפוליטיקה ומכל העצב שקורה במדינה

. וכן, גם מהילדים שהייתי איתם כלכך הרבה בחצי שנה האחרונה. אולי משהו בעיר הזו, בשפה הגרמנית גורם לי להרגיש נורא בודדה. העולם משתנה, כולנו מרגישים את זה. הפחד הכי גדול שלי הוא שלא נחזור להיות מה שהיינו. ואיך שהיינו.

אך זו גם הכמיהה הכי גדולה שלי. לשינוי אמיתי. אני לא יכולה שלא לחשוב על סבתא שלי כשאני נמצאת בגרמניה. על כך שהקורונה היא כלום לעומת מה שעברה פה. מושפלת, קופאת מקור, ללא אוכל, ללא משפחה, חסרת אונים, מפחדת עד מוות.

גם היא הייתה פה לבד. אבל באמת לבד . סבתא שלי סלחה לגרמנים וחינכה אותי לסלוח ולאהוב. אני מתגעגעת אליה. אני מתגעגעת לילדים שלי ולבעלי.

ואני מתרגשת מהתפקיד החדש בסרט הגרמני שאני הולכת לעשות. סוגרת איתה מעגל. מלאה בהודיה על המסע הזה. ואני נהנת ,כן:) שלא יהיו טעויות ..בתמונה אני לבד בקפה של הבוקר. בלי פילטר. רק אור יפה של אירופה הקלאסית.

A post shared by yuval Scharf (@yuvalscharf46) on