יהודה משי זהב. מייסד זק"א שמוביל היום את ארגון אשת לפידות בדרך לדובאי. משי זהב חתם השבוע במשרדי ארגון איחוד האמירויות הערביות 'דיהאד',  על הסכם לקידום והעצמת נשים באמירויות ובישראל.

יהודה משי זהב. מקדם נשים בדובאי. משי זהב. מייסד ארגון זק"א וראש ארגון אשת לפידות. חתם לראשונה על הסכם שיתוף פעולה בדובאי וישתתף לראשונה בוועידה בינלאומית שתתקיים במרץ 2021 באמירויות.

בטקס שהתקיים השבוע במשרדי ארגון איחוד האמירויות הערביות 'דיהאד',  חתמו משי יהודה זהב , יו"ר ארגון אשת לפידות והגברת ג'ני רובין, מנהלת פיתוח עסקי של הארגון הבינלאומי בדובאי,בהשתתפות ד"ר עבדול סאלם אל מדאני, יו"ר 'דיהאד' ובנו אנאס אל מדאני, מנכ"ל הארגון, על הסכם לשיתוף פעולה בתחום ההומניטרי לקידום והעצמת נשים באמירויות ובישראל.בנוסף. הצליח משי זהב לצרף גם את המסעדנית רותי ברודו ואת פנינה רוזנבלום ששוהה בימים אלו בדובאי גם היא לארגון הנשים החדש.

הועידה הבינלאומית 'דיהאד'

שני הצדדים הודיעו גם על הצטרפותה הפורמלית של אשת לפידות כחברה פעילה בוועידה הבינלאומית של ארגון 'דיהאד'. שתתקיים בחודש מרץ בדובאי. הועידה הבינלאומית 'דיהאד'. הוא אירוע שנתי בעל שם. המתכנס בדובאי מדי שנה. זאת בהשתתפות של למעלה מ-15,000 מבקרים ומעל 650 ארגונים בינלאומיים. יצויין כי הועידה מתקיימת בחסות הממשל של האיחוד האמירויות הערביות.

ההשתתפות של ארגון אשת לפידות, יחד עם נשיאת הארגון, הגברת כרמית נעימי , בוועידה הבינלאומית בדובאי נחשבת להישג היסטורי, מדובר על ארגון פילנתרופי נשי ישראלי ראשון בוועידה בינלאומית בחסות הממשל של איחוד האמירויות הערביות.

ארגון ישראלי נשי ראשון

יהודה משי זהב, יו"ר אשת לפידות מדווח אחרי הביקור: "אנחנו רואים זכות גדולה בחתימה על ההסכם, כארגון ישראלי נשי ראשון, שחותם על הסכם לשיתוף פעולה עם 'דיהאד' באיחוד האמירויות.מדובר על יוזמה משותפת בין שני הצדדיים ליצור העצמה נשית ולקדם נשים בעולם העסקים ובחברה הישראלית בפרט, כאשר הפעולה הראשונה המשותפת היא להביא משלחת של נשות עסקים. לקחת חלק בוועידה הבינלאומית של דיהאד במרץ 2021 כיריית פתיחה לפעילות העסקית וההומניטרית המשותפת".

יהודה משי זהב
יהודה משי יזהב יור אשת לפידות בביקור בדובאי- צילום יחצ