יהודה לוי חוזר להיות חשוב מאוד. שלוש שנים מאז שהפציע לאחרונה על המסכים בסדרה "שבאבניקים". חוזר לוי להצטלם והפעם כמי שנידון לעבודות שירות בסדרה חדשה בשם 'ביתשמש' לצידם של  שני כהן, יניב ביטון ורונה לי שמעון.

יהודה לוי מרצה עבודות שירות

בימים אלו מצטלם השחקן יהודה לוי לסדרה שתיקרא 'בית שמש' ותעסוק בנערים בסיכון. בסדרה שצילומיה החלו ממש בימים אלו לוי משחק את דמותו של יניב החוזר לבית הספר על מנת לבצע עבודות שירות.

לצידו ישחק לראשונה בתפקיד דרמתי יניב ביטון. שזכה לשחק כבעלה של שני כהן הלוא היא המורה האהובה "נעמי".

"ביתשמש"- סדרה חדשה

הסדרה החדשה עוסקת בנערים החיים בשולי החברה, שסיכוייהם להשתלב בה (להתגייס לצבא), כמעט תמיד נידון לכישלון .הסדרה מגוללת את סיפורם של חבורת נערים אבודים בביה"ס לנוער בסיכון ומציגה את מורכבות היחסים שלהם עם המשטרה המקומית בבית שמש.

הגעתו של יניב (יהודה לוי) שמגיע לבית הספר כדי לרצות את עבודות השירות שנגזרו עליו, מאפשרת הצצה כואבת אל החצר האחורית של ישראל.מלבד לוי, לוהקו לסדרה:שני כהן בתפקיד "נעמי", מחנכת כיתה אהובה, שמוכנה לעשות הכול עבור תלמידיה.יניב ביטון בתפקיד "אבנר", בעלה של נעמי, שוטר שחוק שעובד מדי יום עם נוער בסיכון. ורונה-לי שמעון בתפקיד "מיטל", אימו של אושר, מכורה לסמים המשוועת להיגמל ולהיות אמא טובה יותר.

בנוסף לקאסט המפורט, ישחקו בסדרה גם רוית יעקב, אמיר טסלר, אופק פסח, בן סולטן (אחיה של ניב סולטן), עילאי דעבול, אלה מלאכי, יניב אלמנך, ועוד.

הסדרה תחל להצטלם בימים הקרובים וצפויה לעלות לקראת סוף השנה.

יוצר ותסריטאי: גיא סידיס (בלו נטלי, איפה אתה חי?). יוצרת ותסריטאית: נירית ירון (סיפורי תל אביב). במאי: תאופיק אבו וואהיל (הנערים). מפיק: עמית דקל. הפקה: ראבל סרטים.

חזרה למסכים

יהודה שכבר ציין 41 ונשוי לדוגמנית שלומית מלכה. נעלם מעט מהמסכים בשנים האחרונות. למעשה מאז הסדרות "איש חשוב מאוד" "המדרשה" ו"שבאבניקים". עם זאת הוא חוזר ובגדול כאשר לצד 'בית שמש' הוא צפוי לשחק גם בתפקיד עופר מקסימוב, אחיה של אתי אלון מפרשת הבנק בסדרה "מעילה".

יהודה לוי
יהודה לוי ביתשמש. צילום אלון שפרנסקי באדיבות תאגיד כאן

לוי מתעורר מחדש

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Official Yuda Levi (@yuda29)