סלבריטאים ללא איפור – סלבס וידוענים בדרך כלל מקפידים מאוד על המראה שלהם ובעיקר על האיפור. תכירו את הסלבס בעולם שמסתובבים טבעי וללא איפור.

סלבריטאים ללא אופיר. מי הידוענים המסתובבים בעולם ומוכנים להראות את הפנים האמיתיות שלהם?

 

צ'לסי הנדלר

הקומיקאית, המפיקה והאקטביסטית האמריקאית שפרצה עם  קומדיית הסטנדאפ הנועזת שלה וספריה האוטוביוגרפיים החלה לאחרונה לפרסם תמונות ללא איפור, שהם לא רק מחוספסים אלא משכו גם את מעריציה.התמונות זוכות לתגובות מטורפות ברשת. מטרתם האמיתית של תמונות אלה היא ליצור את התמונה לאחר למודעות לקמפיין של שימוש בסמים. כשמדובר באיפור.הנדלר בת ה45 נולדה לאב יהודי וגדלה כמורמונית מה שיכול להסביר את האבה שלה לטבעי.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chelsea Handler (@chelseahandler)

דמי לובאטו

הזמרת האמריקאית דמי לובאטו בת ה28 שהחלה את דרכה בגיל 10 בסדרה "החברים של ברני. הינה בין ה'ידוענים ללא איפור' שמשקיעים בנישה ופרסמים תמונות סלפי מדהימות. היא פרסמה ללא הרף תמונות ללא איפור ובלי לרטש כדי להגביר את הרעיון של דימוי גוף חיובי. בנוסף חשוב לציין שבחלק מהתמונות היא נראית נהדר, אך בחלק מהן היא עייפה וחסרת מנוחה. מצד שני היא מוכנה להראות לעולם את המראה האמיתי שלה כך שכל הבנות יעריכו את היופי האמיתי שלהן.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

ניקי מינאז'

ולנואוניקה טניה מאראג'. הזמרת בת ה37 הידועה כניקי מינאז' ומככבת ברשת. ידועה במראה האיפור התוסס שלה. עם זאת, לאחרונה היא זכתה להיכנס לרשימה שלנו לאחר ששיתפה את התמונה שלה ללא איפור. התמונה הייתה הלם אמיתי עבור האוהדים והצופים. שכן בדרך כלל ראינו אותה בצבעים ואיפור תוססים. בראיונות היא סיפרה שכילדה יצרה דמויות כדי לברוח בדמיון מהמריבות של הוריה.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Barbie (@nickiminaj)

בשורה בתחתונה

זו רק ההתחלה.יש עוד הרבה תמונות מדהימות של ידוענים ללא איפור.ונדמה כי זו רק ההתחלה של מגמה של חזרה לטבע. המפורסמים יודעים שהם עשויים שלא להראות מושכים בתמונות ללא איפור. אבל נדמה כי גם להם נמאס לעיתים מתופעת הפרצופים הלא אמיתיים באינסטגרם.

דמי לובאטו
דמי לובאטו צילום מסך מתוך האינסטגרם