רשימת הסלבס שנדבקו בקורונה ממשיכה להתרחב. יאיר רביבו ראש עיריית לוד הצטרף ליהודה ברקן, ינון מגל ואפילו הרב קנייבסקי. חדשות סלבס מאחלים רפואה שלמה לפוליטיסלבס.
יאיר רביבו ראש עיריית לוד נדבק בקורונה והצטרף למפורסמים ואישי ציבור רבים המתמודדים עם מחלת הקורונה ובהם יהודה ברקן שמאושפז במצב בינוני, מנהיג הציבור החרדי הרב קנייבסקי והעיתונאי ינון מגל.

רביבו:"הקורונה לא פוסחת על אף אחד

רביבו עדכן אמש:“מרגיש חובה לשתף אתכם, כי לצערי, התבשרתי שנמצאתי חיובי בבדיקת קורנה שעשיתי הבוקר לאחר תסמינים שחשתי. אני מרגיש כרגע טוב, ב”ה, ומאחל רפואה שלמה לכל חולי ישראל.” כתב יאיר רביבו בעמוד הפייסבוק שלו וזכה מיד לעשרות שיתופים ומאוד תגובות מתושבע העיר ומחוצה לה.

“אנא מכם, הקורונה אינה מבחינה ולא פוסחת על איש, ולמרות שנשמרתי והקפדתי מאוד לא להוריד מסיכה בשום שלב, נדבקתי גם אני. אנא מכם, הישמרו והקפידו על ההנחיות ובע”ה התפללו לרפואתי יאיר בן אסתר יחד עם כל חולי עמך ישראל! שנה טובה ובריאות טובה לכולם” סיכם רביבו.

 

הרב קנייבסקי מרגיש כעת טוב

מבית הרב שליט"א נמסר עדכון ביום שישי ערב חג הסוכות:בעקבות שינוי מסויים במדדי חום גופו של הרב שליט"א, הרב נבדק ונמצא חיובי לקורונה. בס"ד הרב מרגיש כעת טוב וממשיך בסדרי לימודו כרגיל. כמובן תחת השגחה רפואית צמודה. הציבור מתבקש להתפלל לרפואתו השלמה של רבינו שמריהו יוסף חיים בן פעשא מרים לאוי"ט. הרב הציע הבוקר, שילמדו מסכת ברכות, ויאמרו עשרה פרקי תהילים (אנשים ונשים) וזה יהיה לזכות.

ינון מגל עדכן את עוקביו בטוויטר:”טוב הגיעה התוצאה: יש לי קורונה. המזל הוא שהחום כבר ירד כמעט לגמרי ואני מרגיש טוב בהרבה ומקווה שזה מאחוריי. הבאסה היא שאני צריך להיות עוד כשבועיים בבידוד וגם לשאר המשפחה, האישה והילדים אסור לצאת מהבית. הקיצר, מי שלא מרגיש טוב שייבדק מיד ושכל עם ישראל יהיו בריאים, אמן”.

מגל גם העביר ביקורת על משרד הבריאות שלטענתו כושל בהתנהלות:”ביום רביעי התחלתי להרגיש לא טוב התקשרתי מייד לרופא בכללית משם יצרו קשר וקבעו לי תור לבדיקת קורונה רק ליום למחרת: בחמישי, בתל אביב מאז אני מחכה לתשובה.. כבר סהכ ארבעה ימים מרגע שפניתי נראה לי שככה קשה לעצור מגפה”.

 

יאיר רביבו
יאיר רביבו צילום דוברות עיריית לוד

.