טראוויס קלסה צרח והרגיז את המאמן שלו אנדי ריד באמצע הסופרבול אחרי שצ'יף גיששו

טרוויס קלסה הביע תסכול משמעותי כלפי מאמן קנזס סיטי צ'יפס, אנדי ריד, בעקבות משחק שגוי במחצית הראשונה של הסופרבול ביום ראשון ב-2024.

בעקבות פספוס מכריע של הקוורטרבק פטריק מאהומסטרוויס קלסה פנה לריד, והתעקש להיכלל במשחק כדי להפוך את הגל עבור הצ'יפים.

במהלך ההתפרצות שלו, טראוויס היה רסן על ידי חברו לקבוצה ג'ריק מקינון, שהתערב מייד, משך אותו מהמאמן בן ה-65, ריד.

טרוויס קלסה

לאחר מכן, מצלמות נלכדו טראוויס יושב בשקט על הספסל באצטדיון אלגיאנט. הפרטים של דברי הצעקות של קלסה נותרו לא ברורים, אם כי שדרן הציע שהוא מפציר בריד "לשמור אותי בפנים".

"אחרי הגישושים, הוא (קלסה) בא אל אנדי, הוא אומר, 'תשמור אותי בפנים!' מה שקרה זה, בגישוש, הוא לא היה במשחק שבו נכנס נואה גריי… אני חושב קלצ'ה יודע שהוא כמו, 'רק תשאיר אותי שם!'", חשב אחד משדרני הספורט.

טרוויס קלסה

מאז 2013, טרוויס קלסה וריד שמרו על מערכת יחסים מקצועית, החל ממתי טראוויס גויס על ידי הצ'יפים וריד קיבל את תפקיד המאמן הראשי. הפגנת התסכול של קלסה התרחשה כאשר קנזס סיטי צ'יפס ביקשו להשיג את תואר הסופרבול הרביעי שלהם, כשהם התחרו מול סן פרנסיסקו 49ers בלאס וגאס.

חברי טראוויס' קבוצה מלוכדת, כולל חברתו טיילור סוויפט, הייתה עדה לעימות מתוך נוחות מחבילת VIP, שם התאספו כדי לתמוך בו. הזמרת בת ה-34 של "קיץ אכזרי" לוותה על ידי החברים בלייק לייבלי, לאנה דל ריי, אייס ספייס ואשלי אביניון כדי לחזות במשחק המיוחל בכיליון עיניים.

טיילור סוויפט

באותה סוויטה, אמו של טרוויס, דונה קלסה, יחד עם אחיו וגיסתו, ג'ייסון וקיילי קלסה, נכחו גם הם כדי להראות את תמיכתם. סוויפט עשתה את דרכה לווגאס שעות ספורות לאחר ההופעה שלה ב-Eras Tour בטוקיו, יפן, כשהיא מציגה את מחויבותה על ידי השתתפות במשחק כבר בלילה שלמחרת.

טיילור סוויפט

מאז ספטמבר, זמן קצר לאחר שיזמה את מערכת היחסים שלה עם שחקן הכדורגל הנודע, כוכבת העל הייתה קבועה במשחקי הצ'יפים, והוכיחה את תמיכתה בקבוצה. טיילור סוויפט ו טרוויס קלסה הביעו בגלוי את תמיכתם ההדדית מאז.

טיילור סוויפט וטרוויס קלסה

הם לא התביישו להפגין חיבה בפומבי, לחלוק רגע של מחשב כף יד ולהכריז על אהבתם זה לזה בעקבות ניצחון הצ'יפים באליפות ה-AFC ב-28 בינואר.

בסופו של דבר, קנזס סיטי צ'יפס הבטיחו ניצחון, ובכל זאת טראוויס מצא את עצמו נאלץ להתייחס לפעולותיו הקודמות בעקבות תגובה נגדית של האוהדים.

טיילור סוויפט

"אה ראיתם את זה? בנאדם, זה היה… אני אשמור את זה בינינו אלא אם כן המיקרופון שלי יגיד לעולם, אבל רק אמרתי לו כמה אני אוהב אותו." טראוויס אמר לכתבים.

שניהם אנדי ו טראוויס דיבר על הדחיפה בעקבות המשחק, עם אנדי הסביר:

"החלק שאני אוהב הוא שהוא אוהב לשחק את המשחק, והוא רוצה לעזור לקבוצה שלו לנצח. זה לא דבר אנוכי, זה לא מה שזה, ואני מבין את זה. ועד כמה, אתה יודע, הוא נתקל בי, אני רודפת אחריו. ואנחנו מבינים את זה. הוא פשוט הוציא אותי מאיזון".

בראיון אחר, המאמן גם התלוצץ, "הוא שומר אותי צעיר. בדקתי את הירך. הוא הוציא אותי מאיזון, בדרך כלל הייתי נותן לו קצת, אבל לא היו לי רגליים מתחת".