אנדי כהן הוא מלך בראבו מאז הקמת זיכיון עקרות הבית האמיתיות בשנת 2006. הוא הפנים של הרשת כבר שנים. צופים רבים חושבים שיש לו קשרים חזקים עם רוב כוכבי הסדרה ולעתים קרובות מספק מס שפתיים לרייטינג. בוגר אוניברסיטת בוסטון הוא פרפר חברתי שיוצא שנון והומוריסטי. יש לו חברים במקומות גבוהים, ביניהם אנדרסון קופר, שאיתו הוא מנחה תוכנית לסילבסטר. אז נראה שאב לשניים הוא די אהוד.

עם זאת, אנו שומעים כעת על צד אחר לאנדי, וזה קצת מדאיג. בת'ני פרנקל הייתה הראשונה שבאמת קראה לבוס הישן שלה. עם זאת, כעת נראה כאילו יותר ויותר עקרות בית לשעבר יוצאות עם סיפורי סיוט משלהן. אני תוהה אם אנדי מכורבל בפינה מתנדנד עם ספר הצריבה הביתי שלו או שהוא מגניב כמו מלפפון כשהוא עושה סקי במועדון?

מה שאנחנו יודעים

מה שמרגיש כמו מחוץ לשדה השמאלי, אנדי נתקף על ידי מה שחלק יחשבו עקרות בית לשעבר נסערות. ליאה מק'סוויני היא האישיות האחרונה לשעבר של בראבו שקפצה על העגלה של הגשת תביעות נגד אנדי, בראבו מדיה, NBC Universal Media, Warner Bros. Discovery, חברת ההפקות Shed Media US ומפיקים בודדים.

במסמך בן 109 העמודים, באמצעות ה"ניו יורק טיימס", שהוגש במחוז הדרומי של ניו יורק, טענה לאה שהיא נתונה לתרבות מקום עבודה "רקוב". התביעה האשימה את הנאשמים גם באי יצירת סביבת עבודה בטוחה עבור מוגבלויותיה, שכללה את "הפרעת השימוש באלכוהול" ו"הפרעות בריאות הנפש".

האשמות על שימוש בסמים של אנדי

אולי אחת הפצצות הגדולות ביותר שכוונו נגד אנדי הייתה ההאשמה בשימוש בסמים. לאה זרקה שורה של טענות כלפי המפיק בפועל. היא טענה כי אב לשניים עוסק ב"שימוש בקוקאין עם עקרות בית ו"אוימנים" אחרים שהוא מעסיק". לאה הוסיפה גם לאנדי היה "נטייה לשימוש בקוקאין עם העובדים שלו".

לאה הרחיקה לכת וציינה במסמכי בית המשפט כי "כהן נוהג לספק לעקרות הבית שאיתן הוא משתמש בקוקאין יחס ועריכות נוחים יותר. כהן משתמש בכוונה בקוקאין עם עובדיו כדי להמשיך ולקדם תרבות במקום העבודה המשגשגת משימוש בסמים ואלכוהול, מה שמוביל לכישלון להכיל עובדים נכים ומנסים להישאר נקיים מסמים".

התביעה של לאה מכילה טענות חמורות נגד אנדי, והיא עלולה להפוך לקוץ גדול בו.

קתי באה מתקשרת

לאחר שהתביעה של לאה התגלתה, הוחזרתי מיידית לסרטון משנת 2017 עם קתי גריפין. היא טענה שאנדי הציע לה פעם את האבקה הלבנה. במהלך הסרטון, קתי כינתה את אנדי "בוס עלוב" שחי כדי "להוריד נשים".

קתי שיתפה את זה ממש לפני הופעה של צפו במה שקורה בשידור חי בזמן השגרירות, אנדי שאל באופן פרטי, "אם אני רוצה לפוצץ". קתי צחקה ואמרה שהיא חשבה שהוא צוחק. עם זאת, בפעם השנייה שהיא הופיעה בתוכנית, קאתי טענה שאותו דבר קרה. "שוב אנחנו לבד במשרד, והוא אומר 'אתה רוצה לעשות קצת קולה?' ואני חושב שהוא רציני", אמר הקומיקאי.

ההאשמות של קתי אינן מבוססות, אבל מעריצים רבים כנראה יכולים לדמיין שהן נכונות.

ברנדי יורה יריות

עורכי הדין של ברנדי גלנוויל שלחו מכתב ל-Warner Bros., NBC Universal, and Shed Media, בו נטען כי אנדי שלח לברנדי הודעות מוקלטות המציין שהוא רוצה לקיים יחסי מין עם כוכב בראבו מסוים בשנת 2022. במכתב, דרך הפיצוץ נכתב, " גברת. גלנוויל עצמה הייתה קורבן להטרדה מינית בבראבו על ידי לא אחר מאשר אנדי כהן. בסרטון ששלח מר כהן לגב' גלנוויל בשנת 2022, מר כהן – שנראה ללא ספק שיכור – התגאה בכוונתו לשכב עם כוכבת בראבו אחרת באותו לילה בעודו חושב עליה והזמין אותה לצפות דרך Facetime".

אנדי כבר פרסם התנצלות. הוא טען שהסרטון היה בדיחה, וציין ב-X, "הסרטון מראה את קייט צ'סטיין ואני מתבדחים עם ברנדי. הכוונה לחלוטין הייתה בצחוק, ותגובתה של ברנדי הודיעה בבירור שהיא מעורבת בבדיחה. עם זאת, זה היה לגמרי לא הולם, ואני מתנצל".

ספר לנו – מה אתה חושב על ההאשמות האחרונות נגד אנדי כהן?