טליה עובדיה. רווקה בת 28 גרה בהרצליה ניצחה בעונה החדשה של תכנית הריאליטי "האח הגדול". ניצחה את בר שהגיעה למקום השני.

לאחר קרב מותח בעונה מטורפת של תכנית הריאליטי "האח הגדול" טליה עובדיה. מהרצליה. בת 28. מעצבת שמלות כלה ובעלת עסק לשיווק בדיגיטל ומעצבת שמלות ערב.

הגמר נערך במוצאי שבת 17.09.22

למקום השישי הגיע דרור רוקנשטיין, דייר שנכנס בכניסה השנייה לבית האח הגדול וציפה לשבור את הסטטיסטיקה ולהיות הדייר הראשון שנכנס בכניסה השנייה לבית והצליח להגיע עד לגמר. דור רוקנשטיין בן 45 מגן יבנה, מנכ"ל שירותי בר בחיי הלילה, גרוש ואבא לילדה בת 20.

למקום החמישי הגיע נתנאל רודניצקי, בן 32 מרמת גן. רווק, מוזיקאי, ראפק מפיק ונהג בעיריית תל אביב. נתנאל נכנס בכניסה הראשונה לבית, יחד עם דיאן שוורץ, שהודחה הרבה זמן לפניו יחסית והיום הם מוגדרים כזוג.
למקום הרביעי הגיע שחף רז. בן 33 מתל אביב אבל במקור מאשדוד. שחף רווק ומתעסק כיום בפרסום. במהלך התכנית הודה בפניי טליה על אהבתו אליה, על כך שהצליחה להיכנס לו ללב ולקראת סוף העונה הקשר רק המשיך להתהדק עם הזמן, עד שהיום נראה כי הקשר שלהם הולך לכיוון רציני יותר.

למקום השלישי הגיעה אילנה טרננקו. אילנה בת 30, מחיפה. לאילנה יש בן בן 10. נכנסה לבית האח הגדול היחד עם אחותה דיאנה. השתיים נראות כמו תאומות, אך אינן תאומות, יש בניהן הפרש של כמה שנים. היא ואחותה עוסקות בתחום תוספות השיער והכותבות של השיר שהפך לטרנד גדול בישראל "ביץ' וואנה רייד".

למקום השני הגיעה בר כהן, בת 31, מעצבת גבות. בר רווקה, אמא לליאו בן 4. בר סיפרה בתז שלה לבית האח שהיא מגדירה את עצמה כחד זוגית אך לא חד הורית. הכירה את אב בנה בארה"ב וכיום גרה עם בנה בירושלים.

טליה עובדיה
צילום: מתוך שידור בערוץ 13
טליה עובדיה
צילום: מתוך שידור בערוץ 13