טימור כספי. בנקאית וטבעונית בת 46 מתחרה בעונה החדשה של נינג'ה ישראל ומצהירה:"כל מה שקשה לי יותר טעים לי".
טימור כספי היא אחת המתמודדות הבולטוןת בנינג'ה ישראל . התכנית שכבשה את העולם ואת ישראל בהנחייתם של רותם סלע ואסי עזר לצד ניב רסקין ורותם ישראל שילדה לאחרונה תינוק ראשון. טימור כספי היא תושבת מעלה אדומים בת 46 המשמשת כמנהלת מחלקת משכנתאות בבנק וטבעונית מוצהרת שסיפרה כי היא מתאמנת כבר למעלה משלוש שנים להתמודדות בתכנית הספורטיבית ואף התקינה מתקן אימונים לנינג'ה בביתה על מנת להערך לאתגר.

לקראת ההופעה כתבה טימור בחשבון האינסטגרם שלה:"נינגה זה החיים. איזה כיף לעסוק בספורט שממלא אותך, מאתגר אותך ומרגש אותך כל פעם מחדש.
ספורט שכשאתה מתכונן לקראתו אתה מתמלא באדרנלין, ובציפיה לקראת ההרגשה המדהימה הזו שאתה חווה כשאתה נמצא שם באוויר.ספורט שגורם לך להרגיש שאתה חי את החיים במלואם, שאתה כאן ועכשיו …לא אתמול ולא מחר פשוט חווה את החוויה של הרגע, במלואה! מכורה קשות".בראיון לערוץ 12 הצהירה טימור כי עבורה כל אתגר שקשה לה יותר גם טעים לה יותר בסוף".

טימור כספי
טימור כספי צילום מסך מנינג'ה ישראלמוקדם יותר הודתה טימור למאמן שלה אדם מלכי שהגיע לחצי גמר התכנית בפוסט מרגש:"איזו הרגשה נפלאה להיות על גג העולם. מוצפת באושר עילאי ומרגישה, שגם לאנשים כמוני, מתגשמים חלומות…כן…כמוני…אישה רגילה, פשוטה, אבל עם מוטיבציה ענקית.אז אני מתכוונת להודות לכולם, באופן אישי, על כל הברכות הנפלאות והאהבה שמקיפה אותי מכל עבר…אבל לפני הכל חשוב לי להודות למאמן נפלא, רב אומן בנינג'ה, שמכיר את התחום על בוריו, מקצוען אמיתי שכל עצה שלו היא זהב טהור שצריך לנצור ולשנן.אדם היקר, תודה ענקית על כך שהכרת לי את טדי שקידם אותי בטירוף ותודה ענקית על האימונים איתך שמרימים אותי כל פעם בעשר רמות.

אין ספק שזכיתי למאמן מושלם, שלא כולם יודעים ומכירים אבל אני פה מעידה שיש לך רגישות ענקית, לב זהב ואינטליגנציה רגשית ופיזית מהגבוהות שאני מכירה.מקווה שאמשיך להתקדם כדי שתוכל להמשיך ולהתגאות בי…כי אין כמו לשמוע ממך שאתה גאה בי.תודה מלאך יקר".

מסלול חדש בנינג'ה ישראל

תוכנית מציאות הישראלית נינג'ה ישראל (מבוססת על התוכנית "אתגר הנינג'ה" של רשת NBC, מציגה מספר רב של מתמודדים המנסים להשלים מסלול מכשולים עם דרגת קושי עולה והשנה אחרי שתי עונות פתיחה נהדרות בהם זכו יובל שמלא וגיל מרנץ לטפס על הר מדוריאמה יקבלו הצופים במסלול חדש בנמל חיפה ובו חץ המאפשר להם לבחור באמצע המסלול אחד מבין שני מסלולים ברמות קושי שונות.

נינג'ה ישראל
נינג'ה ישראל צילום מסך מערוץ 12

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by תימור כספי (@timoryaron) on

טימור כספי מוכנה לנינג'ה

 

View this post on Instagram

 

איזו הרגשה נפלאה להיות על גג העולם?? מוצפת באושר עילאי ומרגישה, שגם לאנשים כמוני, מתגשמים חלומות…כן…כמוני…אישה רגילה, פשוטה, אבל עם מוטיבציה ענקית. אז אני מתכוונת להודות לכולם, באופן אישי, על כל הברכות הנפלאות והאהבה שמקיפה אותי מכל עבר… אבל לפני הכל חשוב לי להודות למאמן נפלא, רב אומן בנינג'ה, שמכיר את התחום על בוריו, מקצוען אמיתי שכל עצה שלו היא זהב טהור שצריך לנצור ולשנן. אדם היקר, תודה ענקית על כך שהכרת לי את טדי שקידם אותי בטירוף ותודה ענקית על האימונים איתך שמרימים אותי כל פעם בעשר רמות. אין ספק שזכיתי למאמן מושלם, שלא כולם יודעים ומכירים אבל אני פה מעידה שיש לך רגישות ענקית, לב זהב ואינטליגנציה רגשית ופיזית מהגבוהות שאני מכירה. מקווה שאמשיך להתקדם כדי שתוכל להמשיך ולהתגאות בי…כי אין כמו לשמוע ממך שאתה גאה בי. תודה מלאך יקר????????

A post shared by תימור כספי (@timoryaron) on

אדם מלכי מתכונן

 

View this post on Instagram

 

MY EVERYTHING ❣️ #thailand

A post shared by Adam Malki (@adammalki_fitnesstrainer) on