בסביבות המאה ה־20, לימוזינות שירתו את העשירון העליון, את הסלבס הגדולים, ובעיקר את בעלי הממון. כעת, לאחר תום תקופת המאה ה־20, בתקופת העידן החדש, המאה ה־21, כל אחד יכול לשכור לימוזינה! השכרת לימוזינות הם כבר לא רק לעשירים, הם מתאימים גם לעם הפשוט ביותר, כל אחד יכול. במאמר זה, סהר לימוזין מספרת למה כדאי לטייל בארץ עם הלימוזינה ולמה כדאי להשכיר אותה, כל הדברים החשובים.

למה כדאי לטייל בארץ עם לימוזינה – כמה סיבות טובות

השכרת לימוזינות מיועדת לכל יציאה אפשרית – אירוע מועדף וחגיגי, נסיעה עם חברים, ימי הולדת, וחתונות. למעשה, קיימים סיבות מפורטות אשר מצדיקות את שכירותה של הלימוזינה בארץ, הנה כמה סיבות טובות: הראשונה, כמות רחבה של מקום (עד 8 נוסעים). לעומת רכב פרטי או מונית, בלימוזינה תקבלו מקום רחב, הלימוזינה מאפשרת נסיעה של עד 8 נוסעים, ניתן לקחת כמה חברים או משפחה.

השנייה, יש נהג צמוד. ברוב המקרים, תמיד קיים אדם אחד שסובל מכל היציאות – הנהג. לנהג אסור לשתות או להנות עם אלכוהול או דברים מסכנים. בהשכרת לימוזינה תקבלו נהג צמוד שילווה את כל אורך הנסיעה, מדובר ביתרון גדול! כעת, אתם יכולים להרגיש חופשיים, לשתות כהוות נפשכם, ולהנות מכל ההצגה. השלישי, חוויה משותפת. בלימוזינה קיים יתרון מאוד בולט – החוויה המשותפת, שלכם, של החברים או המשפחה.

אלה הם שלושת הסיבות העיקריות והמוצדקות להשכרת לימוזינה ברחבי הארץ.

כמה זה עולה? המחירים להשכרת לימוזינה

במרבית מהמקרים, מכלל הספקים בישראל, המחירים מתחילים החל מ- 1,000-1,500 ₪ בצורה משוערת. המחירים המקסימליים להשכרת לימוזינה בארץ הם בין 3,500-4,500 ₪ עבור 6 שעות נסיעה כוללים. המחירים משתנים ותלויים רבות בהתאם לספק שתבחרו, בהתאם לכמות הזמן הנדרשת, ובהתאם לסוג הלימוזינה. בחרו בחברה מומלצת ע"פ ביקורות משפיעות, ע"פ המלצה מחברים ומשפחה, וע"פ ניסיון בתחום ההשכרה. צרכנים חכמים נוטים לבדוק לפני הבחירה, נוטים לבצע השוואת מחירים מקיפה, ובוחרים בצורה חכמה. וכעת, למה בעצם כדאי להשכיר לימוזינה מחברת סהר לימוזין? בפסקה הבאה נדון בסוגייה.

למה כדאי להשכיר לימוזינה מסהר לימוזין

סהר לימוזין היא חברה המתמחה בהשכרת לימוזינות ורכבי יוקרה לכל מטרה שהיא – אירועים, מסיבות, ועוד. החברה עם ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום עם מאות לקוחות מרוצים וביקורות מוערכות. ולשאלת השאלות – למה כדאי להשכיר לימוזינה מסהר לימוזין? הנה כמה סיבות טובות: הראשונה, סהר לימוזין מחזיקה את הלימוזינות החדשות והיפות ביותר בישראל. השנייה, מערכות קריוקי וסאונד עוצמתיות. השלישית, נהג צמוד שילווה אתכם לכל אורך הדרך. הרביעית, פינוקים מותאמים אישית לאירוע. החמישי, בסהר לימוזין אתם מקבלים ביטוח של הנוסעים. מעוניינים בהשכרת לימוזינה? התקשרו עכשיו.

קרדיט תמונה: סהר לימוזין