טום שוורץ בדרך כלל נראה שיש רגשות שליליים לגבי החיים שלאחר הגירושין. מעריצי Vanderpump Rules צפו בבעלים המשותפים של Schwartz & Sandy's מביע חרטה וחוסר אמון במקום שבו הגיע בגיל 40. זה היה ברור מאוד בעונה 10, ועדיין נוכח בעונה 11.

כנראה שהסמלי ביותר בחיי הרווקות של שוורץ היא דירתו. הוא נאלץ להצטמצם לאחר מכירת הבית שקנה ​​עם קייטי מלוני בזמנים מאושרים יותר. עכשיו, הוא בפנקס רווקים, עם הרבה צמחים כדי לארח לו חברה.

אז מהן תחושותיו המעודכנות של שוורץ על החיים כגרושה? הוא נוטה ללכת על הונאה עצמית וחוסר אמון מושעה בעניין. מה אמר כוכב ה-VPR בשבוע האחרון בטיול השחקנים לאגם טאהו?

שוורץ מרגיש כמו "סטטיסטיקה" של גירושין

"אני מרגיש לא מסוגל", חשף שוורץ במהלך ה- Pump Rules After Show. "לא מסוגל לאהוב, אבל לא מסוגל להיות בכל מערכת יחסים מסורתית. אבל יחד עם זאת, אני לא רוצה להיות רווק”.

"זה מרגיש איכשהו עצוב או פתטי. אבל זה קורה, ראיתי את זה מתנגן פעמים רבות. פשוט אף פעם לא חשבתי שזה יהיה אני. אני קצת מרגיש כמו סטטיסטיקה. פשוט אין לו טבעת נהדרת. אני מרגיש כמו דגל אדום", שיתף על הקונוטציה השלילית של גירושין.

שוורץ נמצא בחברה טובה, כנראה. טום אמר, "רוב החברים שלי הם בני ארבעים ורווקים. שמח, משגשג, ומצליח. פשוט אף פעם לא חשבתי שזה יהיה אני, אני מניח, אתה יודע?"

שותף קליפ של צוות ה-VPR במצב הריסה. בו, שוורץ מניף פטיש בעודו מקונן על היותו רווק בגיל 40. "באותו רגע, זה הרגיש טוב. אני מניח שזה היה קצת קתרזי", שיתף.

אבל זה באמת מגיע לדירה. שוורץ חשף כי שכר הדירה שלו הוא "ממש אותו סכום כמו המשכנתא שלי". ושהוא "לא בונה הון עצמי".

"אני חושב שפשוט הייתי מריר על מצב החיים הנוכחי שלי", המשיך. "סתם דבי דאונר. זו לא דירה כל כך גרועה. זה בסדר, רק שזה ממש אותו סכום כמו המשכנתא שלי. ואני לא בונה הון עצמי. זה לא סקסי. זה צועק רווק. זה צועק בחור שזה עתה התגרש".

למרות שוורץ הודה שיש לו "אמצעים" להשיג מעצב פנים, הוא החליט נגד הרעיון. "אני לא רוצה להתפנק כאן," הוא סיכם.

תפוס את חוקי Vanderpump בימי שלישי בשעה 20:00 ב-Bravo.

ספר לנו – מה אתה חושב על התחזית השלילית של שוורץ?