מעריצים ראו טום סנדובל בנקודה הנמוכה ביותר שלו ב-Vanderpump Rules עונה 11. למרות שלתום היו עדיין כמה חברים במקומות נמוכים במהלך הצילומים, מה שהוא באמת רצה היה קבלה חוזרת מכל קבוצת החברים שלו לשעבר.

לרוע המזל, שערוריית הבגידה שלו עם רייצ'ל לוויס חתמה את גורלו. אבל אולי לא לצמיתות. מעריצים ראו את Scheana Shay מתחמם שוב לאט לאט לטום, מנסה להציע עצה.

השניים ניהלו שיחה בחניון SUR על החברות ביניהם וכיצד כל אחד מהם התייחס לשני על רקע השערורייה. טום סגר את עצמו, מה שכמובן פגע בסקיאנה. כעת, טום יכול להודות לכוכבי המזל שלו, מכיוון שחבריו לצוות עשויים להגיע.

העצה של ברוק דייויס לגבי חברות עבור טום

בפרק של 27 בפברואר של Vanderpump Rules, מעריצים ראו את טום סנדובל נשבר ובוכה על "רמז הקבלה" מחבריו. הבכי נגרם על ידי שחנה שבירך אותו בשדה התעופה לקראת הטיול באגם טאהו. לרוע המזל, זה היה בערך המקום שבו הסתיימו החברות החיובית עבור טום.

כאשר ברוק דייויס מתח ביקורת על היחס של טום לחבריו לאחר הסקנדובל, טום הגיב, "מה שעשיתי היה נורא אבל לא רקל, ולא אני, עשינו את זה מתוך כוונה זדונית כלשהי. אבל הרגשנו שדברים נעשו כלפינו מתוך כוונת זדון מאוד ספציפית".

ברוק הציע כמה עצות, ואמר, "הרגשות שלך תקפים, אבל אתה רק צריך להבין שיש אנשים אחרים שמעורבים בכל העניין הזה. אנחנו לא האויב שלך. אנחנו פשוט חברים מאוד פגועים". במקום לנצל את ההזדמנות לפנות פנימה ולהרהר, טום עדיין ציפה שהחברים שלו ייקחו אחריות על כל מה שהם עשו אחרי שהשערורייה הגיעה לחדשות.

על חבריו, אמר טום בכתב וידוי, "הם לא מצליחים להכיר באופן שבו הם רדפו אחרי. מדברים עליי על רשתות חברתיות, מוכרים הארדקור סחורה, דוחפים תיאוריות קונספירציה בפודקאסטים. זה לא רק בגלל שהם סולחים לי, זה משהו שאנחנו צריכים להמשיך הלאה ביחד".

נכון, כי טום לעולם לא ישתמש בשערורייה כדי למכור סחורה או לדווש שקרים.

Vanderpump Rules עונה 11 ממשיכה בימי שלישי ב-8/7c ב-Bravo.

ספר לנו – מה חשבת על האינטראקציות של טום עם SCHEANA וברוק? מה אתה רואה בחברות העתידיות שלו?