הדרמה בין בילי לי ו של טום סנדובל חֲבֵרָה, ויקטוריה לי רובינסון, כבש את האינטרנט בסערה. הכוכבת של Vanderpump Rules יצאה מתנדנדת בהאשמות כבדות נגד ויקטוריה, וציירה אותה כשולטת ורעילה.

בילי האשימה את ויקטוריה בכך שצעקה עליה ועל טום, וחשבה שהוא בוגד עם בילי. היא גם טענה שוויקטוריה תקרא את כל הודעות הטקסט של טום. יתרה מכך, בילי טענה כי איכות חייו של טום הולכת ומחמירה. לפי הדיווחים הוא התחיל לשתות יותר ולא היה מגיע לפגישות חשובות.

ויקטוריה וקייל צ'אן יופיעו בקרוב בסרט Up and Adam! שידור חי כדי להתמודד עם ההאשמות. אבל זה נעשה יותר מבולגן כשבילי צצה בצ'אט החי כדי להמשיך להעלות האשמות ותגובות. אז מה היה לטום לומר על כל הבלגן?

טום טוען שלבילי היו "מניעים נסתרים" עם האשמות

ביום ראשון, 9 ביוני, טום שלח פוסט טקסט לסטורי שלו באינסטגרם המתייחס להאשמות של בילי. "הטענות הכוזבות של בילי לי כלפי ויקטוריה לי רובינסון וקייל צ'אן נועדו לפגוע בחברות ובמערכות היחסים שלנו", כתב. "ויקטוריה, קייל ואני כולנו שמענו אותה ברמקול בזמן שהיא העלתה את ההאשמות האלה".

למי שתוהה על מה הוא מדבר שם, קייל וויקטוריה הזכירו את זה בראיון השידור החי שלהם. קייל טען שבילי התקשרה לטום יום אחד. הוא שם אותה ברמקול כדי שקייל וויקטוריה ישמעו. בזמן ששיחקה בטלפון, בילי הטילה את אותן האשמות נגד ויקטוריה ששיתפה בפודקאסט.

הסיפור של טום נמשך, ואמר כי הטענות "נועדו לבודד אותי מחברי הקרובים ממניעים נסתרים. זה לא מקרי שהיא עושה את זה בזמן שאני מחוץ למדינה והיא בסיבוב הופעות. אני אתייחס להכל כשאחזור." יהיה מעניין לראות מה טום מאמין שה"מניעים הנסתרים" של בילי הם, בהתחשב בספקולציות באינטרנט.

Vanderpump Rules זורם ב-Peacock.

ספר לנו – מה חשבת על התגובה של טום? איפה המחשבות שלך בין כל ההאשמות?