כאילו ג'יימס קנדי לא היו מספיק בעיות כרגע, טום סנדובל רוצה להעלות את מערכת היחסים שלו בעבר עם קריסטן דאוט. אבל אל תחשוב שטום רוצה לנהל שיחה רצינית. לא, הוא ניתק את ג'יימס וקריסטן מכל הסיבות הלא נכונות.

למי שלא מודע, מעריצי Vanderpump Rules פטפטו באינטרנט על ג'יימס לאחרונה. רייצ'ל לוויס גבתה תביעות נגד דמותו של ג'יימס, והאשימה אותו בהתעללות נגד קריסטן דוטה. קריסטן הייתה חברתו לשעבר של טום שיצאה עם ג'יימס בעונות 3 ו-4 של VPR.

מערכת היחסים של קריסטן וטום הייתה סוערת, וכך גם התקופה שלה עם ג'יימס. אבל מה אתה מצפה מהקאסט של Pump Rules? במקום להתיישר עם ג'יימס בגלל היחס שלו לקריסטן, טום רוצה לנסות ולהאשים את ג'יימס בצביעות.

טום מנותק מהמפגש של ג'יימס וקריסטן עם NSFW

בתצוגה מקדימה לפרק של VPR ב-13 בפברואר, מעריצים ראו את טום מצלם את ג'יימס לאחר שעזב את מסיבת יום ההולדת שלו בביתו המשותף עם אריאנה. "הוא כמו, 'אתה מצטער על הבגידה האולטימטיבית?' ואני כאילו, הבגידה האולטימטיבית?"

טום המשיך, וההערות שלו רק הלכו והחמירו ככל שהמשיך: "ג'יימס ממש עשה לי בדיוק את אותו הדבר רק הרבה יותר גרוע. זה (היה) האקס שלי שהוא מזיין אותה במיטה שלי באמצעות הקונדומים שלי."

טום אמר לחוגגים, "ג'יימס הוא כמו מאוד מחומם. וגם כשאתה עושה את מה שהוא עשה לי בעבר, אתה לא יכול לבוא על מישהו בצורה כל כך צבועה”. הוא הוסיף, "כשאתה עושה את מה שהוא עשה לי, אתה מאבד את זכותך להיכנס לכאן ולהתנהג כל כך מזוין ככה".

משם, בהתייחסו לקריסטן, טום האשים את ג'יימס בכך ש"ניגב את הזיין שלו עם אחת החולצות המזוינות שלי אחרי שהם בדיוק קיימו יחסי מין". כן, טום גס, שים עליו מכסה.

חוקי Vanderpump נמשכים בימי שלישי בשעה 8/7c בבראבו.

ספר לנו – מה הייתה תגובתך להערותיו של טום?