טום אביב שגריר? השף מתל אביב זוכה מאסטר שף נבחר בישראל כשגריר מותג שעוני היוקרה אומגה – לרגל השקת סדרת ג'יימס בונד 2020. אביב פועל בתל אביב והוא שף של טריגר אנד טום, פאט קאו, קוקו במבינו ועוד.

טום אביב, השף, מסעדן וזוכה מאסטר שף.  שזכה בעונה השישית של מאסטר שף נבחר השבוע כשגריר  מותג שעוני היוקרה אומגה בישראל. המיובא על ידי קבוצת רולטיים. הבחירה נערכה לרגל השקת סדרת שעוני ג'יימס בונד 2020.

אביב הוא הבעלים של מסעדת קוקו במבינו, מסעדת טריגר אנד טום בוצ'ר שופ , פאט קאו, מתגורר בתל אביב

טום אביב
טום אביב נבחר לשגריר מותג השעונים היוקרתי אומגה, צילום אסף לב
טום אביב
אביב נבחר לשגריר מותג השעונים היוקרתי אומגה, צילום אסף לב
טום אביב
טום אביב נבחר לשגריר מותג השעונים היוקרתי אומגה, צילום אסף לב

במסגרת שיתוף הפעולה יערוך המותג  אומגה בישראל.   הקרנת טרום  בכורה  עולמי של הסרט המדובר לא זמן למותג'יימס בונד. וכן יערכו אירועי השקה בנוכחות אביב לרגל השקת הקולקציה החדשה. ביניהם: אירוע אספני שעוני היוקרה.  כמו כן תיערך פעילות רחבה ברשתות החברתיות ובחנויות רשת אימפרס.

בהשקה הקודמת, לפני 4 שנים, השחקן  יהודה לוי שימש כשגריר המותג אומגה.

קרין קיש, מנהלת תחום מותגי היוקרה בקבוצת רולטיים מסרה: "ג'יימס בונד הוא בעל תכונות רבות שניתן לייחס גם למותג וגם למי שעונד אותו.  השף  אביב נבחר בישראל. מאחר והוא מתאים לערכים אלו, החל מסגנון הלבוש.  דרך התחכום והמצוינות הבלתי מתפשרת שלו".

אביב נחשב כחובב בילויים ודוגמניות וידוע גם כחובב שעוני יוקרה ומחזיק במספר שעוני אספנות של המותג אומגה. אביב החל את דרכו כמתמודד בתוכנית הריאליטי "מאסטר שף". בהמשך כיכב בתוכניות טלוויזיה שונות, בעיקר בתוכניות בישול.

בתחום העסקי. אביב מיצב את עצמו כיזם בתחום הקולינרי כשפתח יחד עם השותף את המסעדות המצליחות "קוקו במבינו" ו"פאט קאו". בעיר תל אביב. הוא נחשב לבליין גדול ולמי שיצא עם מיטב הדוגמניות בארץ ושמו נקשר בשנה האחרונה למורן אטיאס שחזרה לארץ. אחותו קים אביב נחשבת לדבר הגדול והלוהט הבא בתחום הסלבס בתל אביב רבתי.

אביב
אביב נבחר לשגריר מותג השעונים היוקרתי אומגה, צילום אסף לב