שגרירת מותג הטיפוח קיל'ס לירן כוהנר גיאור וירדן הראל –  מנחת הטלוויזיה ויזמית בתחום הלייף סטייל,  נפגשו באירוע חגיגי,  לרגל השקת המוצרים החדשים של המותג הניו-יורקי Kiehl's (קיל'ס) שהתקיים בחנות הדגל של המותג בקניון TLV FASHION בתל אביב.

ירדן הראל החובקת בן זוג חדש העונה לשם: מתן כהן. סיפרה ללירן כוהנר ויובל כספית שבימים אלה, סיימה לצלם את התוכנית "התחלות חדשות". המתרכזת בשינויים ובהתחלות חדשות בכל תחומי החיים. שתעלה בתחילת חודש יולי בערוץ 24"

ירדן הראל שתטוס מיד לאחר ההשקה לקרואטיה. לצילומי פרק חדש של התוכנית "הכי בעולם" שתעלה ברשת 13.  התייחסה לתגובות האוהדות ברשתות בעקבות פרסום תמונותיה הלא מרוטשות ואמרה:

"נראה לי טבעי לשתף תמונות לא מרוטשות. אני שמחה לראות ולדעת שבעידן שלנו כשכולם מקדשים את אידאל היופי והשלמות. רוב העוקבים שלי חושבים כמוני"

עוד עדכנה ירדן הראל שהוריה חוגגים 50 שנות נשואים והם הזמינו את כל המשפחה לחופשה מפנקת בחו"ל.

לירן כוהנר סיפרה לירדן כי היא סגרה חופשת קיץ עם החברות לדובאי והתייעצה עם ירדן האם לבטל את החופשה שתכננה עם המשפחה לטורקייה או להמתין בעקבות ההתראות החמות.

לירן כוהנר וירדן הראל מסתבר ששתיהן "פריקיות" של המותג קיל'ס ומוצרי הטיפוח של המותג מככבים אצלהן בקבוע,  בשגרת הטיפוח היומיומית.

לירן כוהנר וירדן הראלמימין ירדן הראל ויובל כספית צילום אסף לב

 

לירן כוהנר וירדן הראל 

בכירי המותג קילס עם לירן וירדן צילום אסף לב 

 

לירן כוהנר וירדן הראל
לירן כוהנאר וירדן הראל מחליפות חוויות על נופשים צילום אסף לב