טהרן עונה 2 בדרך אליכם. ניב סולטן ולירז צ'רני חוזרות אל המסכים. "טהרן" סדרת הדרמה המצליחה של כאן 11 יוצאת לעונה שנייה. הצילומים יחלו בחודשים הקרובים והעונה השנייה תעלה לשידור לקראת סוף 2021.

 

טהרן עונה 2 של ניב סולטן יוצאת לדרך

סדרת המתח המצליחה "טהרן", שהכתה גלים גם מחוץ לגבולות ישראל. יוצאת לעונה שנייה ומותחת לא פחות. לפני דקות אחדות הודיעה חברת אפל האמריקאית על בחירתה להמשיך בשיתוף הפעולה עם כאן. תאגיד השידור הישראלי ולצאת לצילומי עונה נוספת. לאור הצלחת הסדרה והביקורות המהללות להן זכתה. העונה השנייה, אף היא בכיכובה של ניב סולטן. תמשיך לעסוק בעלילותיה של הסוכנת תמר רביניאן בטהרן. לצידה תמשיך לככב לירז צ'רכי שמקווה אחרי הקורונה לחזור גם לקריירת השירה האתני שלה של שירים בפרסית.

ניב סולטן חוזרת עם תמר רבניאן

הכוכבת הבלתי מעורערת של הסדרה היא כמובן ניב סולטן בת ה28 בתפקיד הראשי. סולטן המוכשרת הנמצאת בזוגיות עם מאור שוויצר החלה את דרכה ככוכבת ילדים אך מהר מאוד כבשה את המבוגרים לאחר שכיכבה בתפקיד הראשי בסדרה "יש לה את זה".

התאגיד מפציץ בסדרות

הסדרה "טהרן" היא חלק מרצף ההצלחות הגדולות של כאן, בהן סדרות הדרמה "מנייאכ", "שעת נעילה שאף נמכרה ל- HBO, ו- "חזרות" שגרפו שבחים רבים. גם בגזרת הבידור והדוקו רשם התאגיד הישגים מרשימים בזכות תוכניות כגון "זהו זה" שזכתה לגרסה מחודשת בימי הקורונה, "קופה ראשית" שגרפה פרסים ועדת מעריצים, "היהודים באים" שעוררה שיח ציבורי נרחב, "סליחה על השאלה" ועוד ועוד. גם תכני הדוקו של התאגיד בלטו במיוחד בזכות סדרות כגון "אלי כהן", "מלחמה ללא שם" ו"לבנון".

טל פרייפלד, סמנכ"לית הטלוויזיה בכאן – תאגיד השידור הישראלי: "בכאן 11 שמחים להכריז על תחילת ההפקה של העונה השנייה של סדרת המתח טהרן.  הפקה בסדר גדול כזה. נותנת דחיפה נוספת לאנשי התעשייה המקומית בתקופה כל כך קשה. ומחזקת את ההכרה הבינלאומית בכוחה ובייחודיותה של התרבות והטלוויזיה הישראלית".

דנה עדן, מפיקת הסדרה ויוצרת שותפה ושולה שפיגל מפיקת הסדרה: "אנו גאות ונרגשות להמשיך את הסדרה טהרן לעונה שנייה. יחד עם תאגיד השידור הציבורי. ויחד עם ענקית הסטרימינג אפל טי וי. הצוות שלנו כבר עובד במרץ על הפקת עונה סוחפת נוספת".

את הסדרה יצרו משה זונדר, דנה עדן ומאור כהן, כתבו משה זונדר ועמרי שנהר וביים דני סירקין. מפיקים שותפים: ג'וליאן לרו ואלון ארניה. בתפקיד הראשי משחקת ניב סולטן, כשלצידה לירז צ'רכימנשה נוי , ואסתי ירושלמי. בסדרה משחקים שני שחקנים הוליוודיים בינלאומיים – שון טאוב ונאביד נגהאבן ("הומלנד").

טהרן עונה 2
ניב סולטן חוזרת לתפקיד תמר רבניאן בטהרן עונה 2 צילום ורד אדיר באדיבות תאגיד כאן
ניב סולטן
סולטן חוזרת לתפקיד תמר רבניאן בטהרן עונה 2 צילום ורד אדיר באדיבות תאגיד כאן